w

Policja pokazała drastyczne NAGRANIE. 27-latek potrącił kobietę i jej 3-letniego syna

Siła uderzenia była tak duża, że matka i jej dziecko w ułamku sekundy znaleźli się w powietrzu. 22-latka oraz jej 3-letni syn z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.

puławy potrącenie na pasach
Fot. Twitter / Lubelska Policja

Kierujący BMW 27 latek wjechał na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Rozpędzone auto wjechało w kobietę i jej synka. Obje z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Sprawca został zatrzymany przez puławskich policjantów.

Puławy. Potrącenie matki z dzieckiem na pasach. Policja pokazała drastyczne nagranie

Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu. Pobrana została od niego krew do badań na zawartość innych środków odurzających. Do wypadku doszło wczoraj na ulicy Lubelskiej w Puławach. 22-latka oraz jej 3-letni syn z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.

Sprawą wypadku na ul. Lubelskiej w Puławach zajmują się policjanci. Jak wynika z ich wstępnych ustaleń oraz zabezpieczonego monitoringu miasta Puław, kierujący BMW wjechał na oznakowane przejście dla pieszych pomimo czerwonego światła nadawanego przez sygnalizator.

Gdy piesi zaczęli wchodzić na przejście zgodnie przepisami na zielonym świetle, rozpędzone auto pojawiło się na pasach potrącając dwoje pieszych. Siła uderzenia była tak duża, że matka i jej dziecko w ułamku sekundy znaleźli się w powietrzu.

Nie żyje gitarzysta zespołu Dire Straits. Miał 68 lat. Fani muzyki rockowej w rozpaczy

petsitter co to cennik praca kurs online

Kiedy warto zatrudnić petsittera? Na co zwrócić uwagę?