w ,

Kobieta nie mogła pogodzić się ze śmiercią kota. Wypchała go i nagrywa z nim filmiki

Śmierć ukochanego zwierzaka zawsze powoduje smutek i traumę. Są osoby, które do swoich pupili są tak mocno przywiązani, że nie potrafią się z nimi rozstać nawet po ich odejściu.

wypchany kot tiktok
Fot. TikTok / @teapourn (Soren High)

Zwierzęta mają na człowieka bardzo duży wpływ. Są naszymi towarzyszami podróży życia i stanowią często źródło milczącego wsparcia i ogromu radości. W wielu przypadkach potrafią też łagodzić objawy różnych schorzeń. Najczęściej są naszymi przyjaciółmi, dlatego tak bardzo trudno się nam z nimi rozstać.

Gdy zmarł jej kot, nie mogła się z tym pogodzić. Postanowiła nadal trzymać go w domu

O tym, że zwierzęta są nam bliskie, nie trzeba nikogo przekonywać. Są jednak przypadki, które sprawiają, że można odnieść wrażenie miłości do czworonoga, która zaszła zbyt daleko. Opisywany tu przypadek właśnie do takich należy.

Młoda kobieta nie mogła pogodzić się ze śmiercią swojego czarnego kota. Była załamana świadomością, że będzie zmuszona pożegnać go raz na zawsze i że nigdy go już nie zobaczy. Po jego odejściu postanowiła go zatem wypchać i wydała na to sporą sumę pieniędzy. Przy okazji zwierzak okazał się gwiazdą mediów społecznościowych.

Wszyscy raczej ze zrozumieniem przyjmują czasami przesadne traktowanie zwierząt jak członków rodziny, ale są jednak przypadki, które daleko wykraczają poza przyjęte ogólnie pojęcie miłości. Ta kobieta wybrała dość szokujący sposób na pogodzenie się z cierpieniem po zgonie kotka.

@teapourn Replying to @paperbears.0 its a pleasure to show the beans ❤️ . . #freezedriedpets#petmemorial#catmemorial#blackcatsoftiktok#foryou#fypシ#toebeans#toebeanies#catpaws ♬ Me and My Pet – Eitan Epstein Music

Zwierzę w wersji liofilizowanej

Kotka o imieniu Loki została przez właścicielkę poddana liofilizacji, co sprawia, że jej ciało jest doskonale zakonserwowane, nie gnije i nie ma zapachu. Dodatkowo zwierzę zostało wypchane, aby nie utraciło swojego naturalnego kształtu. Cały proces kosztował niecałe 4 tys. dolarów.

Liofilizacja jest również metodą na przedłużanie okresu przydatności do spożycia w przypadku żywności. Zjawisko polega na suszeniu mrożonych przedmiotów i pozbawianiu ich wszelkich płynów. Tę technologię w przypadku jedzenia pierwszy raz zastosowano już w czasie II wojny światowej.

Obecnie Loki siedzi sobie dumnie na meblach, a właścicielka może się cieszyć tym widokiem aż do swoich ostatnich dni. Już na zawsze będą razem. Dla kobiety jest niczym pomnik, w którym zapisane są wszystkie ich wspólne radosne chwile i wspomnienia.

@teapourn Replying to @☀️ taxidermy is completely different and freeze drying has less impact on the body tissues, msking the preservation much more ideal. Theres very little chance that she wouldn’t look like herself through freeze dry. Taxidermy can lead to some unsatisfactory outcomes if not taken absolutely seriously. #freezedriedpets #petmemorial #petpreservation #foryou #fypシ ♬ Once Upon a Dream – Invadable Harmony

wody opadowe kontrole

Kontrole w całym kraju właśnie ruszyły. Sypią się pierwsze kary. To nawet 10 tys. zł

co przyciąga kleszcze

Ta rzecz na spacerze przyciąga kleszcze. Zabieramy ją nie mając o tym pojęcia