w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Pilny apel Lecha Wałęsy do rodaków. Z jego usta padły mocne słowa. „Proszę was, zróbcie wszystko…”

Były prezydent Polski Lech Wałęsa w typowym dla siebie stylu zamanifestował polityczne sympatie. Jego ostatni apel dotyczy zbliżających się wyborów parlamentarnych.

lech wałęsa zszokował fanów będzie pomagać PiS i kaczyńskiemu
Był prezydent postanowił działać ponad podziałami. Fot. YouTube / Onet (screen)

Lech Wałęsa znów dał o sobie znać. W związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi, były prezydent RP w latach 1990–1995 wystosował pełen przerażających słów apel skierowany do całego społeczeństwa.

Lech Wałęsa apeluje do Polaków. Chodzi o październikowe wybory

O tym, że Lech Wałęsa sympatyzuje z Donaldem Tuskiem i kierowaną przez niego Platformą Obywatelską, nie trzeba nikomu przypominać. Były prezydent Polski postanowił na nieco ponad miesiąc przed ostatecznym wyborczym rozstrzygnięciem losów naszego kraju zabrać głos.

Podczas uroczystości upamiętniających 43. rocznicę podpisania porozumień sierpniowych nie mogło zabraknąć dawnego lidera „Solidarności„. Była to dla niego idealna okazja, aby wydarzenia z przeszłości wpleść sprytnie w opowieść dotyczącą obecnych czasów.

W trakcie spotkania Wałęsa wygłosił stanowczy apel skierowany do wszystkich Polaków. Wskazał w nim, na kogo warto oddać swój głos w październiku, a kogo lepiej omijać szerokim łukiem. Przy okazji była głowa państwa skrytykowała dotychczasowych wyborców Prawa i Sprawiedliwości i wprowadzone socjalne dodatki.

Kaczyński dał im pieniądze. Pięćsetkami, osiemsetkami, tym wszystkim. Oni nie muszą w ogóle pracować, bo mają na swoje drobne wydatki – powiedział zasmucony wyraźnie Lech Wałęsa, który sam użala się, że państwowa prezydencka emerytura nie wystarcza mu, aby normalnie funkcjonować.

Na koniec w krótkich słowach zaapelował do wszystkich, aby podjęli dobrą decyzję stojąc nad wyborczą urną. – Proszę was, zróbcie wszystko, by uratować Polskę – stwierdził Wałęsa dając wyraźnie do zrozumienia, że na obecny rząd raczej głosować nie zamierza. Nie tak dawno straszył tez, że jeśli PiS ponownie wygra wybory, w Polsce dojdzie do wojny domowej.

waloryzacja 2021 tabela netto brutto ile dostaną emeryci podwyżka trzynastka czternastka bieda ostatnia wypłata czternastki

Seniorzy poczekają dłużej. Pomyłka Kaczyńskiego zmieniła termin wypłat „czternastki”

czerniak podpaznokciowy rokowania leczenie objawy

„Linia śmierci” na paznokciu. Taka plamka może być objawem śmiertelnej choroby