w ,

Pierwsza Dama złapała koronawirusa. Prezydent może nie polecieć na szczyt G-20?

Jak poinformował Biały Dom, żona prezydenta Joe Bidena uzyskała pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Prezydent miał za kilka dni lecieć na szczyt państw G-20.

koronawirus wariant mu kolumbia who

Wszystko się potwierdziło. Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych Jill Biden ma koronawirusa. Wynik testu okazał się pozytywny, i choć ma ona łagodne objawy zakażenia, to problem leży zupełnie gdzieś indziej. Prezydent USA miał lada chwila lecieć na ważne spotkania.

Żona Joe Bidena z koronawirusem. Prezydent USA z wynikiem negatywnym

Wynik testu Pierwszej Damy USA na obecność koronawirusa jest pozytywny – przekazał oficjalnie Biały Dom. Problem w tym, że miała ona kontakt z prezydentem USA Joe Bidenem, a ten za kilka dni miał wylecieć na szczyt G20 odbywający się w tym roku w Indiach. Na szczęście 80-letni Biden również zrobił i test i dał on wynik negatywny.

Jak poinformowała rzeczniczka Elizabeth Alexander, z powodu pozytywnego testu żona Bidena zmuszona będzie pozostać w izolacji w domu w Rehoboth Beach (Delaware). Joe Biden będzie z kolei codziennie robić kolejne testy na obecność koronawirusa, aby być pewnym, że nic mu nie dolega zanim wyruszy do Indii.

Joe Biden na szczyt wyruszyć ma już w najbliższy czwartek. Mimo informacji o stanie zdrowia pierwszej damy harmonogram prezydenta Stanów Zjednoczonych nie uległ żadnym modyfikacjom. Biden po szczycie wsiądzie w samolot i poleci do Wietnamu.

W Stanach Zjednoczonych wzrost zachorowań

W tym tygodniu prezydent będzie regularnie przeprowadzał badania i będzie monitorował objawy – potwierdziła w mediach społecznościowych rzeczniczka Białego Domu Karine Jean-Pierre.

Amerykańskie media z kolei donoszą, że w USA mogła pojawić się kolejna fala zachorowań na COVID-19. Według dziennika „New York Times” w szpitalach na koniec ubiegłego tygodnia było niemal 3,5 tys. zakażonych – 31 proc. więcej niż dwa tygodnie temu.

mąka ze świerszczy

W tych produktach jest dużo mąki z robaków. Zwróć uwagę na symbol na opakowaniu

z ostatniej chwili

PILNE. Białoruski żołnierz przekroczył granicę Polski. Był w mundurze i miał broń [NAGRANIE]