w

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Prigożyn atakuje zza grobu. Pokazano nieznane dotąd NAGRANIE. „Rosję czeka tragedia!”

Choć lider Grupy Wagnera Jewgienij Prigożyn został już pochowany, to nadal pojawia się w mediach. Tym razem ujawniono nieznane dotąd nagranie, w którym wieszczy Rosji katastrofę.

prigożyn o polsce
Fot. Twitter

Jewgienij Prigożyn nie żyje, ale nie ma to większego znaczenia. W mediach społecznościowych ujawniono nowe, nieznane dotąd nagranie, na którym lider Grupy Wagnera przekazuje złe dla prezydenta Rosji wieści.

Nowe nagranie ze zmarłym Prigożynem. Przepowiada Rosji katastrofę

Władimir Putin ma co prawda Jewgienija Prigożyna z głowy, ale nie całkowicie. Na Kremlu muszą dziś odczuwać lęk po tym, co słychać na ujawnionym właśnie nagraniu. Nieznany film z liderem grupy prorosyjskich najemników trafiło właśnie do sieci i wywołało już spore zamieszanie.

Zbrodniarz i zmarły szef bezwzględnej grupy najemników źle wypowiadał się o Rosji i jej przywódcach – głównie tych odpowiedzialnych za obronność. Zapowiedział, że jeśli nie dojdzie do radykalnych zmian, kraj ten czeka po prostu katastrofa. Chodzi oczywiście o to, co dzieje się na Ukrainie.

Prigożyn na nieznanym dotąd krótkim nagraniu mówi o braku silnych umocnień. Jego zdaniem jednak i na to jest już za późno. Z filmu wylewa się jedna wielka krytyka ministra obrony Rosji i całego resortu kierowanego przez Siergieja Szojgu. Wagnerowiec twierdzi, że bierność Rosji i przeciągająca się wojna doprowadzi do przełamania frontu i wielkiej przegranej Kremla.

Nieżyjący już Prigożyn kolejny raz też skrytykował głównych architektów konfliktu na Ukrainie. Dostało się nie tylko Szojgu. Wszyscy jak jeden zostali krótko mówiąc oskarżeni o to, że zamiast osiągać sukcesy jedynie zajmują się koloryzowaniem rzeczywistości.

Trzeba przyznać, że film upubliczniono w odpowiednim momencie, gdy Ukraińcy napierają i zdobywają kolejne tereny. W ostatnich dniach doszło do przełamania pierwszej linii rosyjskich fortyfikacji na południu kraju. Zdaniem ekspertów film to nic innego jak zemsta zza grobu i choć Prigożyn nie żyje, to – jak widać – nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

z ostatniej chwili

PILNE. Białoruski żołnierz przekroczył granicę Polski. Był w mundurze i miał broń [NAGRANIE]

foot locker likwidacja

Duża sieć obuwnicza zniknie z Polski? Chce zamknąć 3000 sklepów. Buty będą jak za darmo