w

OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Beata Tyszkiewicz. Znany aktor upublicznił w sieci jej intymne zdjęcia

Jeden z aktorów z „M jak miłość” pochwalił się intymnymi zdjęciami z Beatą Tyszkiewicz. Czy dobrze zrobił?

beata tyszkiewicz nago nagie zdjęcia m jak miłość
Fot. Facebook / Tadeusz Chudecki

Beata Tyszkiewicz i jej nagie zdjęcia w sieci! Aktorzy w dobie epidemii nie mają co robić, więc są coraz bardziej aktywni w mediach społecznościowych. Jeden z aktorów z „M jak miłość” pochwalił się intymnymi zdjęciami z Beatą Tyszkiewicz.

Beata Tyszkiewicz. Intymne fotografie na Facebooku

Kraj walczy z epidemią koronawirusa. Dla celebrytów nie jest to czas łatwy. Jedni aktorzy tracą fuchę, inni się chwilowo nudzą, więc częściej niż zwykle korzystają z mediów społecznościowych. Popularny aktor serialowy znany m.in. z „M jak Miłość” – Tadeusz Chudecki, postanowił w nietypowy sposób uaktywnić się na Facebooku.

Jego ostatnie wpisy to dosyć szczegółowe relacje z życia prywatnego. Tadeusz Chudecki stara się utrzymać pozytywne nastawienie do życia mimo kryzysu, w jakim znalazła się Polska. W tym trudnym dla niego jako aktora okresie postanowił umilić życie obserwującym go internautom.

Odważne zdjęcia na Facebooku. Beata Tyszkiewicz młoda…

Na Facebooku opublikował już wiele – przeważnie radosnych – wspomnień z przeszłości. Takiego wpisu nikt się jednak po nim nie spodziewał… Wśród wspomnień, którymi Tadeusz Chudecki postanowił podzielić się na Facebooku, znalazło się kilka wyjątkowo odważnych kadrów. A na nich nikt inny, tylko jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych postaci kinowego show businessu.

Tak mi się w młodości świetnie zapowiadała kariera. Takie wejście i to od razu z Beatą Tyszkiewicz. A potem wszystko poszło bokiem. Ce la vie! (to zdjęcie miałem opublikować na zakończenie epidemii, ale ponieważ nie wiadomo czy ta data nastąpi to nie wytrzymałem i publikuje je dzisiaj – dajmy na to, ze z powodu wypełniającej mnie radości, ze od poniedziałku będę mógł znowu wchodzić do lasu!) – brzmi treść wpisu Chudeckiego na kanale na Facebooku.

Beata Tyszkiewicz i filmowe początki. Beata Tyszkiewicz wiek

Fotografie w poście to nic innego, jak ujęcia z filmu „W starym dworku, czyli niepodległość trójkątów” z 1984 roku. Prawdziwie gwiazdorska obsada i debiut Chudeckiego u boku wielkiej postaci naszego kina. Oto Beata Tyszkiewicz w pełnej krasie…

(wspomnienie 7) Tak mi się w młodości swietnie zapowiadała kariera. Takie wejście i to od razu z Beata Tyszkiewicz. A…

Opublikowany przez Tadeusza Chudeckiego Piątek, 17 kwietnia 2020

Pod postem aktora posypały się komentarze. Jeden z nich poczynił nawet Olaf Lubaszenko. „Tadeusz, udowodnij, że to ty” – zażartował.

Na zakończenie warto wspomnieć, że aktor ma na swoim koncie wiele ról. Występował nie tylko u boku Gustawa Holoubka, Grażyny Szapołowskiej, ale też pięknej Beaty Tyszkiewicz. To właśnie z nią nagrał intymną, piękną scenę, którą dziś możemy podziwiać. Pani Beacie Tyszkiewicz życzymy stu szczęśliwych lat pełnych zdrowia!

Źródło: Interia

Nie żyje znany aktor. Był twarzą seriali „Na Wspólnej”, „Klan” i „Złotopolscy”. Miał 68 lat

koszt organizacji wesela 2023

Wesele w erze wysokiej inflacji. Na czym nie warto oszczędzać, organizując ślub i wesele?