w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ

Nie żyje znany aktor. Był twarzą seriali „Na Wspólnej”, „Klan” i „Złotopolscy”. Miał 68 lat

Artysta odszedł w piątek 8 września. O jego śmierci poinformowali przedstawiciele krakowskiego Teatru Bagatela, z którym był związany aktor.

Zmarł Paweł Sanakiewicz. 68-letni aktor grał w krakowskim Teatrze Bagatela, ale pojawiał się też w serialach „Klan” i „Na Wspólnej”. W internecie żegnają go zdruzgotani przyjaciele z branży oraz widzowie. Nie tak dawno obchodził uroczyście 45-lecie kariery.

„Odszedł wybitny, mądry, pełen charyzmy i uroku Aktor i Człowiek”

Wiadomość, która do nas dotarła dziś rano, przepełniła nas bólem i olbrzymim żalem. Odszedł wybitny, mądry, pełen charyzmy i uroku Aktor i Człowiek – napisano w komunikacie zamieszczonym na profilu krakowskiego Teatru Bagatela na Facebooku.

Ukończył krakowską PWST. Zadebiutował na scenie pod koniec lat 70. ubiegłego wieku grając Albina w „Ślubach panieńskich„. Pojawiał się też na deskach innych teatrów, w tym im. Słowackiego w Krakowie, Osterwy w Lublinie czy Żeromskiego w Kielcach.

Nie tylko teatr był jego życiem. Okazjonalnie pokazywał się też na planach najpopularniejszych polskich seriali. Należy do nich zaliczyć „Pierwszą miłość„, „Na Wspólnej„, „Klan” czy „Złotopolskich„.

Nigdy nie odpuszczał. Nie chodził na artystyczne skróty. Bezkompromisowy jako aktor. Dżentelmen i mentor. Mistrz ubarwiający nasze życie teatralnymi anegdotami, był pełnym pasji i przywiązania do Najbliższych, niezwykłym Przyjacielem, Kolegą, Aktorem – czytamy na Facebooku.

W 2019 roku Sanakiewicz został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi.

kawa w kapsułkach opinie sklad

Twórca kawy w kapsułkach ostrzega konsumentów. „Dziwię się, że to w ogóle pijecie”

beata tyszkiewicz nago nagie zdjęcia m jak miłość

Beata Tyszkiewicz. Znany aktor upublicznił w sieci jej intymne zdjęcia