w ,

Zły stan zdrowia Ewy Bem. Terminy koncertów przesunięte. Fani artystki zaniepokojeni

Piosenkarka ma problemy ze zdrowiem, co potwierdził w rozmowie z mediami jej manager. Wszystkie koncerty zostały tymczasowo odwołane. Fani się martwią.

ewa bem choroba
Fot. Wojciech Pędzich - Praca własna (CC BY 4.0)

Ewa Bem ma problemy ze zdrowiem. Nie pojawiła się na ostatnim festiwalu w Sopocie, a teraz odwołano wszystkie koncerty. Jak poinformował manager gwiazdy polskiej piosenki, odbędą się one w innym terminie. Fani są jednak mocno zaniepokojeni.

Ewa Bem szybko nie pojawi się na scenie. Zły stan zdrowia gwiazdy

Wokalistka zaniepokoiła swoich fanów nieobecnością podczas tegorocznego festiwalu w Sopocie. Okazuje się, że jej niedyspozycja nie będzie tylko chwilowa. Zaplanowane na najbliższy czas koncerty zostały przesunięte. Manager artystki ujawnił, co się z nią dzieje.

Pilna wiadomość dla osób, które wybierały się w niedzielę na koncert Ewy Bem. Z powodu problemów zdrowotnych artystki wydarzenie zostało przesunięte na 10 września – piszą organizatorzy koncertów Ewy Bem. Powodem jest zły stan zdrowia.

Jak czytamy na portalu i.pl, głos z tej sprawie zabrał manager artystki Andrzej Łukasik, który stara się uspokajać, ale przyznaje, że Ewa Bem rzeczywiście cierpi. Sytuacja jednak ma nie być poważna i ma być związana z przepracowaniem.

Artystka niedługo wróci na scenę i do czynnej działalności artystycznej. To niestety nie będzie co prawda dziś albo jutro, ale – już niedługo. Mamy zaplanowane koncerty na jesień i jestem przekonany, że wszystkie się odbędą – zapewnił w rozmowie z Wirtualną Polską manager artystki.

Fani są jednak mocno zaniepokojeni i nie czują się uspokojeni tym komunikatem. Są jednak zapewnienia, że już niebawem Ewa Bem powinna powrócić na scenę.

agnieszka dziemianowicz-bąk masz dzieci twitter wypadek

Znana posłanka Lewicy miała wypadek. Trafiła do szpitala. „Pęknięcie podstawy czaszki”

atacms dla ukrainy

„One nadchodzą”. Amerykanie zakończą wojnę na Ukrainie. Użyją śmiercionośnej broni