w ,

Znana posłanka Lewicy miała wypadek. Trafiła do szpitala. „Pęknięcie podstawy czaszki”

– Serce mam po lewej, a głowę wciąż na swoim miejscu, choć z tym drugim mogło być różnie – napisała na Facebooku posłanka Lewicy, która uległa wypadkowi. Nie wiadomo, czy wystartuje w wyborach.

agnieszka dziemianowicz-bąk masz dzieci twitter wypadek
Fot. Twitter / @__lewica; Facebook / A. Dziemianowicz-Bąk

Jedna z najważniejszych twarzy Lewicy miała wypadek. Posłanka w efekcie fatalnego zbiegu okoliczności doznała pęknięcia podstawy czaszki. Aktualnie przebywa w szpitalu, a lekarze przestrzegli ją przed aktywnością. Będzie to miało ogromny wpływ na jej kampanię wyborczą.

Posłanka Lewicy miała poważny wypadek. Trafiła do szpitala

Mówi się, że polityka to spektakl – i jest w tym sporo prawdy. Dekoracje, występy, uśmiechy do kamery i do publiczności. Pokaz siły i energii – ale to ważne, żeby uczciwie mówić też o trudnych momentach, które, jak to w życiu, mogą się przytrafić każdej i każdemu. W ostatnią sobotę, pod koniec konwencji wyborczej w Łodzi, uległam wypadkowi – poinformowała posłanka Lewicy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk na swoim Facebooku.

Interwencja pogotowia ratunkowego i profesjonalna opieka lekarzy z SOR Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi spowodowała, że posłanka czuje, że ma dobrą opiekę. Jak poinformowała, powoli wraca do siebie i do części aktywności, ale niestety lekarze kazali jej bardzo na siebie uważać.

Wypadek pozostawił jednak ślad – pęknięcie podstawy czaszki, która w ciągu najbliższych tygodni będzie się zrastać. Będą to te same tygodnie, na które przypada przedwyborcza kampania. Kampania, w ramach której planowałam się często i gęsto z Wami spotykać na ulicach Gdyni, Słupska i całego okręgu wyborczego nr 26 – napisała twarz Lewicy.

Jak napisała, nadal startuje na czele listy Lewicy w okręgu gdyńsko-słupskim i ma zamiar powalczyć o dobry wynik. Wypadek będzie miał jednak poważne konsekwencje i wpłynie bez wątpienia na kampanijne tempo. Nie jest zalecane, aby była zbyt aktywna i narażała się na ponowny uraz.

Proszę Was o wyrozumiałość, trzymanie kciuków i dobre myśli. Ogromnie dziękuję i kłaniam się w pas ratownikom, lekarzom, pielęgniarkom i całemu personelowi medycznemu i niemedycznemu USK im. WAM w Łodzi. Na zawsze pozostanę Państwu wdzięczna za udzieloną pomoc i opiekę – napisała posłanka Dziemianowicz-Bąk.

rocznica zwiazku zyczenia prezent co robic

Jak świętować rocznicę związku? Oto najlepsze pomysły od par dla par

ewa bem choroba

Zły stan zdrowia Ewy Bem. Terminy koncertów przesunięte. Fani artystki zaniepokojeni