w ,

Nie żyje bardzo młody dziennikarz. Pracował między innymi dla Radia ZET i Antyradia

W wieku zaledwie 32 lat odszedł dziennikarz kojarzony z Radiem ZET, Antyradiem, Meloradiem oraz portalem informacyjnym kujawy-pomorze.info.

Zmarł 32-letni dziennikarz, który w ostatnim czasie pracował w regionalnym portalu kujawy-pomorze.info. Wcześniej swoje umiejętności szlifował w redakcjach Antyradia, Meloradia oraz Radia ZET. Jego koledzy z pracy są zdruzgotani.

Miał zaledwie 32 lata. „Dane nam było razem pracować tylko przez dwa miesiące”

Adama poznaliśmy raptem kilka miesięcy temu. Wystarczyło jedno, krótkie spotkanie – my wiedzieliśmy, że chcemy razem z nim pracować, a on, że chce pracować z nami – napisali jego koledzy z toruńskiego portalu regionalnego.

Błyskawicznie zdecydował się postawić wszystko na jedną kartę i budować z nami nowy portal. Niestety dane nam było razem pracować tylko przez dwa miesiące. Redaktor Adam Jóźwiak zmarł w poniedziałek w Toruniu – wspominają przyjaciele z redakcji. Jego cała kariera zawodowa – choć krótka – była związana z dziennikarstwem.

Adam Jóźwiak urodził się w Kutnie. Przez ponad dekadę mieszkał jednak w województwie kujawsko-pomorskim i to jemu poświęcał całe swoje siły. Pierwsze kroki stawiał w Radiu Zet Gold, następnie w Meloradiu oraz w Antyradiu.

Ostatnie cztery lata pracował jako dziennikarz lokalnego portalu Dzień Dobry Toruń. Interesowały go głównie polityka, kultura i sport. – Na Jego biurku został dziennikarski notes, długopisy, zdjęcie ulubionego psa – piszą zasmuceni koledzy z redakcji.

santos zwolniony z polski

Nieoficjalnie. Fernando Santos zostanie zwolniony ze stanowiska. „Decyzja już zapadła”

Zaskakujący wpis Donalda Tuska w sieci. „Za Kaczyńskiego wstaliśmy z kolan”