w ,

Nieoficjalnie. Fernando Santos zostanie zwolniony ze stanowiska. „Decyzja już zapadła”

Jak dowiedział się dziennikarz Telewizji Polskiej Maciej Iwański, od odwołania selekcjonera Fernando Santosa ze stanowiska dzielą nas nie dni, tylko godziny.

santos zwolniony z polski
Fot. Анна Нэсси / soccer.ru (CC BY-SA 3.0)

Dziennikarz Telewizji Polskiej Maciej Iwański ujawnił, że już tylko godziny dzielą nas od odwołania Fernando Santosa ze stanowiska. To pokłosie dramatycznej porażki z Albanią i kiepskiej gry naszej reprezentacji w piłce nożnej.

Fernando Santos zwolniony? Decyzja już prawdopodobnie zapadła

Według moich informacji decyzja zapadła, ale sprawa ma być rozwiązana z klasą – informuje Maciej Iwański powołując się na swoje źródła. Po tym, co stało się wczoraj podczas meczu z Albanią nie ma chyba już innego wyjścia.

Dymisja Santosa to jedyne rozwiązanie dla prezesa PZPZ Cezarego Kuleszy. Zwalniając Fernando Santosa niestety będzie trzeba wypłacić mu odszkodowanie w wysokości jego dwóch pensji.

Do wypłacenia Santosowi zostały już tylko dwie pensje. Po trzecim tragicznym meczu polskiej reprezentacji i trzeciej porażce w ramach eliminacji do Euro 2024 selekcjoner pożegna się ze stanowiskiem. Nie wiadomo w tej chwili, kto mógłby zostać jego następcą.

Informacje o tym, że decyzja w sprawie przyszłości Santosa już zapadła, potwierdzają też słowa innego dziennikarza – Piotra Koźmińskiego z Wirtualnej Polski. Polska zajmuje w tej chwili w tabeli przedostatnie miejsce w grupie i małe są szanse, że awansujemy. Nasza reprezentacja przegrała mecz zarówno z Czechami, jak i z Albanią i Mołdawią.

Główny zainteresowany po wczorajszym fatalnym meczu spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej. Pytany o to, czy ma zamiar sam odejść, stwierdził, że nie ma takich planów. Co ciekawe zwrócił też uwagę na to, że pod jego rządami kadra narodowa bardzo się rozwinęła.

Nie szkoda mi tych milionów straconych na Santosa. Szkoda mi straconego czasu na przygotowania do EURO 2024, rozmieniania się na drobne niegdyś kluczowych reprezentantów i zmarnowanego kolejnego roku z najlepszym piłkarzem w historii kraju – skomentował sprawę Jakub Szlendak z redakcji Goal.pl.

zdrowie psychiczne martyna wojciechowska

Niepokojące wyznanie Martyny Wojciechowskiej. Chodzi o zdrowie psychiczne. „Chcę walczyć…”

Nie żyje bardzo młody dziennikarz. Pracował między innymi dla Radia ZET i Antyradia