w ,

WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

Nie żyje znana polska dziennikarka. Zmarła nagle. „Będzie nam tego uśmiechu bardzo brakować”

Dziennikarka zmarła nagle 11 września. Cała redakcja magazynu „Vogue Polska” nie może się otrząsnąć. Jej przyjaciele zamieścili pożegnalny wpis.

Nie żyje szefowa działu urody w magazynie „Vogue Polska”. O jej nagłej i niespodziewanej śmierci informację ujawnili jej koledzy z pracy. Wzruszający wpis pojawił się na profilu czasopisma na Instagramie.

Nie żyje Izabela Cieplińska. „Vouge Polska” żegna współpracowniczkę

Podobnie jak jej serdeczności, poczucia humoru, otwartości na drugiego człowieka. Wciąż nie możemy uwierzyć w to, że wczoraj odeszła od nas Izabela Cieplińska, szefowa działu urody Vogue Polska – czytamy na Instagramie pisma.

Nasza redakcyjna koleżanka, doświadczona i dociekliwa dziennikarka, w pracy – prawdziwa pasjonatka, obdarzona ogromną wiedzą, a w życiu prywatnym. Ciepła, oddana bliskim osoba. W tych ciężkich chwilach jesteśmy myślami z rodziną i przyjaciółmi Izy – pożegnali zmarłą dziennikarkę koledzy z pracy.

Izabela Cieplińska była dziennikarką z krwi i kości. Jej największą drugą pasją były podróże po świecie. Jej kariera to nie tylko praca dla „Vogue Polska„, ale też dla magazynu „Elle” i „Cosmopolitan„. W polskiej edycji Vogue pracowała od 2021 roku.

powiększanie ust czy jest bezpieczne

Powiększyła usta i teraz żałuje. Ostrzega inne kobiety przed koszmarem, który ją spotkał

orędzie morawieckiego 12 września

Z OSTATNIEJ CHWILI. Morawiecki wygłosi wieczorem orędzie. Ma oficjalnie postawić ultimatum…