w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Nietypowa zabawa dwóch mężczyzn w Międzyzdrojach. Ratownicy pokazali nagranie

Wakacje w pełni, pogoda sprzyja, ale nie każdy potrafi się na plaży zachować przyzwoicie. Ratownicy pokazali nagranie i zaapelowali o zachowanie rozsądku.

Międzyzdroje kamera noclegi kamery molo
Fot. Facebook / WOPR Międzyzdroje; Kapitel - Praca własna

Sezon letni zaczyna się na dobre, a pogoda coraz bardziej nas rozpieszcza. W popularnych nadmorskich miejscowościach zaczyna się gwar, a turyści pchają się drzwiami i oknami. Nie każdy jednak potrafi zachować się nad morzem jak należy i przy okazji wystawia swoje zdrowie i życie na próbę.

Międzyzdroje. WOPR publikuje zaskakujące nagranie

Nadmorskie kurorty zaczynają masowo przyciągać turystów z całej Polski. Ci jak zwykle za nic mają zachowanie minimum przyzwoitości podczas pobytu na plaży lub zażywania kąpieli w Morzu Bałtyckim. Tak było i w tym przypadku, dlatego ratownicy z Międzyzdrojów postanowili zareagować. Pokazali nagranie, na którym widać, że było o krok od tragedii.

Z wodą nie ma żartów i beztroska podczas wypoczynku nad morzem może mieć swoje poważne konsekwencje. W lipcu 2023 roku utonęło już w naszym kraju 8 osób, w czerwcu takich przypadków było aż 48. To pokazuje, gdzie większość turystów ma obowiązujące zasady bezpieczeństwa i jak bardzo brakuje nam zwykłego pomyślunku.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło ostatnio w Międzyzdrojach. Ratownikom tamtejszego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego udało się nagrać telefonem dwóch mężczyzn, którzy spędzali czas na nietypowej zabawie w wodach Bałtyku. Obaj mężczyźni zataczali się stojąc w wodzie, momentami też przewracali się i znikali pod jej powierzchnią.

„Jak co roku apelujemy o rozwagę i rozsądek”

W momencie, gdy jeden z panów upadł, drugi próbował go podnieść. Niestety to mu się nie udało, bo sam stracił panowanie nad swoim ciałem i dołączył do kolegi. Być może to, co widać na filmie, w pierwszym momencie wzbudza śmiech, ale ratownikom na pewno do śmiechu nie było. Takie zachowanie może bowiem skończyć się tragicznie.

– Jak co roku apelujemy o rozwagę i rozsądek. Poniżej przedstawiamy Wam zdarzenie, które miało miejsce w dniu wczorajszym na plaży niestrzeżonej. Alkohol i woda to połączenie które może zakończyć się tragedią – napisali ratownicy na Facebooku. Nagranie ma obecnie ponad 430 tys. wyświetleń i wywołało ostrą dyskusję. Internauci są za bezwzględnym karaniem takich osób.

800 plus od kiedy składać wniosek

Polacy dali głos. Powiedzieli, co myślą o 800 plus. W rządzie panika i popłoch

dieta królowej elżbiety ii

Żyła w zdrowiu 96 lat. Kucharz Elżbiety II ujawnił, co królowej nigdy nie podawano