w ,

Naukowcy wystawili ciała „kosmitów” na widok publiczny. To pierwsze takie wydarzenie w historii

Podczas przesłuchania w Kongresie, dwa ciała kosmitów odzyskane z Cusco w Peru zostały okazane całemu światu. Czy to na pewno szczątki przedstawicieli obcej cywilizacji?

kosmici meksyk
Fot. Twitter (X) / @KageSpatz

W Meksyku w ostatni doszło do dość niezwykłego wydarzenia, które wywołało poruszenie na całym świecie. Ma to być też rzekomy dowód na to, że naszą planetę odwiedzają istoty pozaziemskie. Na widok publiczny wystawiono dwie trumny zawierające szczątki rzekomych przedstawicieli obcych cywilizacji.

Meksyk. Kosmici pokazani całemu światu. To pierwsze takie zdarzenie w historii

Debata na temat niezidentyfikowanych zjawisk, do jakich miało dochodzić w ostatnich dekadach w Meksyku, była transmitowana na żywo w Internecie na cały świat. W pewnym momencie na widok publiczny wystawiono dwie małe trumny, a w nich zwłoki rzekomych kosmitów odzyskane z Cusco w Peru.

Do zdarzenie doszło w stolicy – Mexico City. Okazane światu szczątki przedstawicieli obcej cywilizacji mają około 1000 lat i są już skamieniałe. Jako dowód zaprezentował je dziennikarz i ufolog Jaime Maussan.

Te dwa okazy nie są częścią naszej ziemskiej ewolucji. To nie są istoty, które zostały znalezione po wraku UFO. Zostały one znalezione w kopalniach okrzemek [glonów], gdzie skamieniały i leżały do teraz – powiedziano podczas debaty. Ma to być niezbity dowód na to, że obce cywilizacje były obecne na naszej planecie już dawno temu.

Naukowcy ustalili, że w miejscu, gdzie natrafiono na skamieniałe szczątki dziwnych bytów, nie zauważono jakichkolwiek śladów pojazdów czy innych urządzeń.

„Nie jesteśmy sami w tym ogromnym wszechświecie”

Próbki DNA z dwóch pokazanych publicznie ciał zostały przetestowane i porównane z innymi próbkami DNA należącymi do ludzi. Stwierdzono, że ponad 30 proc. próbki DNA wykazało nieznany człowiekowi schemat. Ponadto pokazano również zdjęcia rentgenowskie tych zwłok, które wykazały wewnątrz jednego z ciał coś, co przypominało metalowe implanty.

kosmici meksyk
Fot. YouTube / Canal del Congreso México

Opinia publiczna ma prawo wiedzieć o nie-ludzkiej technologii i nie-ludzkich bytach. Mówimy o temacie, który jednoczy ludzkość, a nie nas dzieli. Nie jesteśmy sami w tym ogromnym wszechświecie, powinniśmy zaakceptować tę rzeczywistość – powiedział Maussan. Choć mowa o rzekomych kosmitach, to w trakcie prawie 4-godzinnego spotkania szczątki nazywano „nie-ludźmi„.

W trakcie debaty udział brał między innymi dyrektor Wydziału Astronomii Harvardu, który cały czas nalegał, by rząd Meksyku w końcu wydał pozwolenie na dalsze przeprowadzanie badań w tym kraju.

Jak twierdzą eksperci od antropologii z Peru, cały pokaz to jedno wielkie oszustwo, a okazane eksponaty nie należą do kosmitów. Do sprawy włączyła się również policja, która bada, w jaki sposób szczątki przewieziono z Peru do Meksyku. Prawdopodobnie doszło w tym kontekście do przestępstwa.

DNA „kosmitów” było badane w Autonomicznym Narodowym Uniwersytecie Meksyku. Naukowcy wiek okazów ustalali za pomocą datowania radiowęglowego. Całe nagranie z publicznego wysłuchania na temat UFO w Meksyku można zobaczyć poniżej. Okazanie rzekomych zwłok kosmitów można zobaczyć od 2 godziny i 29 minuty spotkania.

polipy w nosie objawy i usuwanie

Tę poważną chorobę ma 4 proc. Polaków. Większość ją bagatelizuje lub leczy na własną rękę

nowy podatek za kilometr trasy

Zabiorą kolejne pieniądze kierowcom? Pomysł nowej opłaty za przejechany kilometr