w ,

Nie żyje dziennikarz z Opola. Zmarł po długiej chorobie. Miał tylko 30 lat

Po długiej chorobie w wieku zaledwie 30 lat zmarł dziennikarz stacji radiowej Radio Doxa. Ostatnią audycję prowadził dzień przed swoim odejściem.

Fot. freepik

12 września rano prowadził swoją ostatnią audycję pt. „Doxa budzi”. Dziś już nie ma go z nami. Nad ranem 13 września w wieku 30 lat odszedł opolski dziennikarz Marcin Polus. Miał niezwykłe poczucie humoru i radiowy głos godny pozazdroszczenia.

Marcin Polus nie żyje. Opolski dziennikarz zmarł w wieku 30 lat

Jego radiowy głos chciałby mieć każdy z nas. Jego poczucie humoru rozjaśniało radiową codzienność, a techniczny talent nie raz przydał się w nagłych, kryzysowych sytuacjach – tymi słowami wspominają go koledzy z radia, które wspólnie tworzyli.

Radio Doxa to diecezjalna rozgłośnia radiowa, z którą zmarły dziennikarz był związany od 2016 roku.

Musimy niestety kończyć nasze już nasze spotkanie. Dziękuję serdecznie, było mi bardzo miło gościć w Waszych radioodbiornikach, ale to, że ja sobie idę, nie oznacza, że Radio Doxa kończy nadawanie. O nie! Zostawiam Was w dobrych rekach – tymi słowami zakończył ostatnie spotkanie ze słuchaczami.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w sobotę (16.09) o godzinie 13:00 w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Polskiej Nowej Wsi. Po Mszy nastąpi wyprowadzenie na cmentarz parafialny w Polskiej Nowej Wsi.

wypadek polskiego busa słowacja

Dramatyczny wypadek polskiego busa na Słowacji. Jest wiele ofiar śmiertelnych, w tym dziecko

mateusz morawiecki kondolencje nowicki armia krajowa wyklęty

Morawiecki otrzymał alarmujące wieści. To się dzieje w zastraszającym tempie