w ,

„Jak często myślisz o Cesarstwie Rzymskim?” Nowy hit internetu. Skąd się wziął i o co chodzi?

Internet rozgrzany do czerwoności! Chodzi o nowy trend na TikToku. Kobiety pytają swoich partnerów o Cesarstwo Rzymskie. Nikt nie wie, w jakim celu.

imperium rzymskie o co chodzi tiktok
Fot. Freepik

Ostatnie dni wzbudziły w internautach sporo wątpliwości. Chodzi o nowy trend polegający na wrzucaniu do sieci filmików z pytaniem: „Jak często myślisz o Cesarstwie Rzymskim?”. Pytanie to zadają kobiety swoim partnerom. W jakim celu i o co chodzi?

„Jak często myślisz o Cesarstwie Rzymskim?”. O co chodzi?

Kto korzysta z TikToka, na pewno wiele razy już trafił na takie filmy. Kobiety pytają w nich mężczyzn, jak często myślą o Cesarstwie Rzymskim. Trzeba przyznać, że pytanie jest dość zaskakujące, podobnie jak odpowiedzi

Najbardziej jednak zaskakuje fakt, że mężczyźni faktycznie często o tym myślą. Ich partnerki dwoją i się i troją w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie – po co?

Obserwowana przez ponad 30 mln osób na TikToku Kira Kosarin również zadała to pytanie swojego wybrankowi. Ku jej zdziwieniu odpowiedział, że temat ten zajmuje mu myśli nawet trzy razy w ciągu każdego dnia. Nie mogła ona jednak zrozumieć, czemu. – Zbudowali całe społeczeństwo dominujące dziś na świecie – odparł krótko.

@lasotastic O co chodzi z tym myśleniem o imperium rzymskim 💀 #romanempire #imperiumrzymskie ♬ original sound – 🌙 Nikola☀️

Imperium Rzymskie. TikTok z nowym trendem. Dlaczego mężczyźni myślą o Cesarstwie Rzymskim?

Z dominującym obecnie w sieci trendem postanowił rozprawić się inny użytkownik TikToka. Nagrał on filmik, na którym stara się wyjaśnić problem z jego perspektywy jako mężczyzny. Jego zdaniem chodzi o podbój, który jest cechą mężczyzn. Zaskakujące jest nie tylko samo pytanie, ale fakt, że każdy z pytanych mężczyzn przyznał, że zdarza im się o tym myśleć.

Zawsze tak było i zawsze będzie. Chcemy podbijać. Chcemy podbić dosłownie wszystko i jesteśmy żądni przygód – powiedział na nagraniu. Trend jest obecnie tak bardzo interesujący, że na ten temat postanowili też wypowiedzieć się historycy. Również i oni potwierdzają, że Rzym i jego historia kojarzą się z męskością.

Pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest obraz rzymskiego legionu, cesarskiego orła i tego rodzaju aspekt militarny wraz z gladiatorami, który od dawna kojarzy się z męskością i władzą – stwierdziła na łamach „The Washington Post” Hannah Cornwell, historyczka z Uniwersytetu Birmingham.

Wszystko jednak zaczęło się od wpisu na Instagramie, który poczynił internauta o pseudonimie „Gaius Flavius„. Wrzucił on 19 sierpnia tego roku na swój profil film z informacją skierowaną do wszystkich kobiet.

Panie, wiele z was nie zdaje sobie sprawy, jak często mężczyźni myślą o Cesarstwie Rzymskim. Zapytajcie swojego męża, chłopaka, ojca i brata, a będziecie zaskoczone – napisał influencer. Post, który ma ponad 50 tys. polubień i 2 mln wyświetleń dał początek trendowi, który teraz na TikToku jest hitem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Gaius Flavius🌿🏛 (@gaiusflavius)

hanna lis 2023

Hanna Lis miała poważny wypadek. Cała się połamała. „Nie jestem w stanie wyjść na spacer”

wojna na ukrainie data putin

Kiedy koniec wojny na Ukrainie? Spytano o to Putina. Odpowiedź była stanowcza