w ,

Wyborczy apel Katarzyny Cichopek. Postawiła sprawę jasno. „Nie odpuszczamy”

Gwiazda telewizji, aktorka i celebrytka postanowiła napisać w sieci coś o zbliżających się wyborach. Jej apel skierowany jest do kobiet w całym kraju.

katarzyna cichopek wybory 2023
Fot. Newseria

Kasia Cichopek postanowiła zabrać głos na tematy polityczne. W związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi napisała kilka słów i wystosowała do wszystkich kobiet w Polsce apel. Jednocześnie zaznaczyła, że jej profil na Instagramie to miejsce apolityczne i bezstronne.

Wybory 2023. Katarzyna Cichopek apeluje do swoich fanek

Celebrytka bez wątpienia nie ma zamiaru bawić się w politykowanie, ale mimo sławy również jest zwykłą kobietą i Polką. Prawo stanowione przez polityków dotyka ją w tym samym stopniu, co zwykłe przedstawicielki płci pięknej rozsiane po całym kraju (w tym jej fanki). To do nich aktorka postanowiła zaapelować.

Dziewczyny! Nie odpuszczamy! Idziemy na wybory! Liczę na Was – napisała celebrytka i prezenterka telewizyjna na swoim profilu. Do posta dołączyła krótki filmik, w którym wyjaśnia, o co dokładnie jej chodzi.

Jest nas tutaj spora gromadka, bo ponad pół miliona osób. Jak sobie wyobrazimy półmilionowy tłum, to robi to wrażenie. (…) Mój Instagram to miejsce, gdzie chcę mówić o rzeczach ważnych. Takie ważne wydarzenie zbliża się wielkimi krokami. To wybory parlamentarne – słyszymy na filmie.

Kieruję moje słowa przede wszystkim do was, dziewczyny. Nie odpuszczamy, idziemy na wybory. Liczę na was. Nie będę wam mówiła, na kogo macie oddać swój głos. Ważne, żebyście poszły i zagłosowały w zgodzie ze sobą i ze swoim sercem – powiedziała celebrytka.

Cichopek powiedziała też, by nie traktować wyborów jak obowiązek obywatelski. Wybory to przede wszystkim to miejsce i ten czas, w którym można wyrazić to, co się czuje stawiając krzyżyk przy swoim ulubionym kandydacie.

europejska ustawa o wolności mediów

Parlament Europejski zaostrza przepisy dotyczące dziennikarzy. Politycy już są wściekli

cena oc od czego zależy

Co wpływa na cenę OC? Wysokość składki za polisę może się mocno różnić