w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Sondażowe wyniki late poll. Prognoza się potwierdza. Wiemy, kto wygra wybory

Wcześnie rano 16 października pojawił się sondaż tzw. late poll pracowni Ipsos. Wyniki potwierdzają to, czego spodziewali się eksperci. Wiemy, kto wygra wybory.

z ostatniej chwili

Wyniki podane tuż po zamknięciu lokali wyborczych potwierdzają się również w badaniu late poll pracownik Ipsos. Różnią się niewiele, a błąd statystyczny szacuje się już na zaledwie 0,5 proc. Prawo i Sprawiedliwość wygrywa wybory, ale prawdopodobnie przestanie rządzić.

Late poll. PiS wygrywa, ale prawdopodobnie to opozycja stworzy rząd

Z danych pracowni Ipsos (na podstawie informacji z 50 proc. komisji wyborczych) wynika, że niewiele zmieni się w stosunku do tego, co podano wczoraj po godz. 21, gdy zamknięto lokale wyborcze. PiS wygrywa wybory, ale prawdopodobnie przestanie rządzić.

Demokratyczna opozycja ma nadal szansę na stworzenie rządu uzyskując łącznie aż 248 mandatów. Badanie wskazuje też na pogorszenie wyniku Prawa i Sprawiedliwości. Wczoraj partia Kaczyńskiego mogła liczyć na 200 mandatów, obecnie już tylko na 198.

Koalicja Obywatelska wg sondażu late poll może liczyć na 161 szabel, Trzecia Droga na 57 mandatów, Lewica na 30 mandatów, a Konfederacja na zaledwie 14.

listy wyborcze wyniki wyborow 2023

To niemal pewne. PiS przestaje rządzić krajem. Ekspert: „Sprawa jest przesądzona”

torebki damskie david jones sklep internetowy

Damskie torebki David Jones – stylowe i na każdą kieszeń!