w ,

Zmarł znany amerykański aktor. Ciało znaleziono w jego apartamencie w San Diego

W wieku 50 lat zmarł nagle znany amerykański aktor. Przyczyną śmierci było zatrzymanie akcji serca. Artysta osierocił dwójkę dzieci.

Fot. Freepik

W wieku 50 lat zmarł nagle znany amerykański aktor, który pojawiał się w popularnych serialach takich jak „Przystanek Alaska”, „Dni naszego życia”, „JAG – Wojskowe Biuro Śledcze”, „Kryminalne zagadki Las Vegas” i „Szpital miejski”. Powodem zgonu było zatrzymanie akcji serca.

50-letni aktor nie żyje. Ciało znaleziono w jego apartamencie

Nie żyje Tyler Christopher, aktor znany z roli Nikolasa Cassadine’a w operze mydlanej ABC „Szpital miejski„. O jego śmierci poinformował bliski współpracownik, Maurice Benard, który w serialu „Szpital miejski” grał Sonny’ego Corinthosa

Z wielkim smutkiem dowiedziałem się o śmierci Tylera Christophera. Był cudownym człowiekiem i wspaniałym aktorem. Będzie nam go brakować – napisał Bernard żegnając przyjaciela.

Tyler Christopher urodził się w 1972 roku w Joliet w stanie Illinois. Początkowo planował karierę zawodowego atlety. Przez dwa lata uczęszczał na Uniwersytet Wesleyan w Delaware. Przeniósł się do Los Angeles, gdzie wykonywał prace fizyczne.

Karierę aktorską rozpoczął w 1993 roku, występując w serialu „Przystanek Alaska„. W 1996 roku dołączył do obsady „Szpitala miejskiego„, w którym grał w sumie przez 15 lat. Za swoją rolę otrzymał liczne nagrody, w tym nominację do Nagrody Daytime Emmy za wybitnego aktora pierwszoplanowego w serialu dramatycznym.

20 stycznia 2002 poślubił Evę Longorię, z którą rozwiódł się już na początku 2004 roku. W 2008 roku ożenił się z reporterką wyścigów samochodowych Brienne Pedigo, z którą miał dwoje dzieci – syna Greysuna Jamesa i córkę Boheme.

teobańkologia różaniec na żywo

Znany ksiądz ma złe wieści dla zakochanych. „Uważajcie, bo to zniszczy Wasz związek”

jakie znicze na wszystkich świętych 2023

Takich zniczy katolikom nie wolno kupować. Księża przestrzegają wiernych przed grzechem