w

HAHAHA!HAHAHA!

Jest oficjalny plakat filmu o Zenku Martyniuku. Produkcja wkrótce w kinach

Zenek Martyniuk w ostatnich latach przeżywa drugą młodość. Gwiazda disco polo doczekała się nawet filmu, którego plakat ujrzał właśnie światło dzienne.

zenek martyniuk
Fot. YouTube / Disco Polo Lajf

Do sieci trafił właśnie oficjalny plakat promujący film „Zenek”. Na film o królu disco polo będziemy mogli pójść już wkrótce, ale po kolei…

Pierwsza grafika promująca film ukazała się w grudniu i budziła mieszane uczucia. Wielu fanom przypadła do gustu, ale znaleźli się także tacy, którzy z miejsca zauważyli dużą inspirację plakatem promującym film „Bohemian Rhapsody” o Freddy’m Mercurym.

 

Niecały miesiąc później producenci pokazali światu drugą grafikę. Tym razem jest to już plakat pełną gębą. Wymienieni są na nim aktorzy, którzy zagrają w produkcji, reżyser, a także wiele mniej ważnych informacji.

„Zenek” – kiedy w kinach?

Film trafi do kin 14 lutego, a więc w walentynki. Data premiery nie jest więc w żadnym stopniu przypadkowa. Produkcja nie jest o miłości, ale z pewnością wiele par wybierze ją na miłe spędzenie czasu w ten wyjątkowy dzień.

W oficjalnym opisie filmu możemy przeczytać, że „Zenek” to historia chłopaka z podlaskiej wsi, który realizuje swoje wielkie marzenie o tym, by śpiewać i bawić tłumy. Dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął niebywały sukces, udowadniając wszystkim, że 'Król disco polo jest tylko jeden!’.

„Zenek” – kto zagra w filmie?

Obsada filmu jest zaskakująca. Jeśli myślicie, że zagrają tam podrzędni autorzy, to grubo się mylicie. W produkcji wystąpi m.in. Jan Frycz czy Piotr Cyrwus!

Młodego Zenona Martyniuka zagra Jakub Zając (znany np. z produkcji Canal+ „Belfer„), a dorosłego Krzysztof Czeczot. Aktor znany jest z wielu polskich produkcji, m.in. z „Pitbulla„, „Dom Zły” czy „Gotowi na wszystko. Exterminator„. W rolę żony piosenkarza wcieli się Klara Bielawka.

Reżyserią zajął się natomiast Jan Hryniak, którego możecie kojarzyć z filmu „Trick„.

dziennikarki sportowe jolanta zasępa

Najpiękniejsze polskie dziennikarki sportowe. Czy na pewno znasz je wszystkie?

pies i koń, zakątek weteranów

Niesamowite! Policjanci otworzyli schronisko dla emerytowanych psów i koni