w

Znacznie przytyła i czuje się szczęśliwa. Szczere wyznanie celebrytki

Celebrytka porzuciła stresujący tryb życia i zrozumiała, co jest ważne. Teraz czuje się znacznie zdrowsza i przede wszystkim szczęśliwsza.

ashley kehoe metamorfoza
Fot. Instagram / ashleykehoe09

Ashley Kehoe, znana blogerka z Dublina wyznała, że stała się znacznie szczęśliwsza po przybraniu blisko 13 kilogramów. Apeluje do innych kobiet, że niezależnie od swoich wymiarów powinny spróbować zaakceptować swoje ciało.

Kehoe udostępniła na swoim profilu Instagram kilka szczerych porównań dwóch zdjęć. Te z lewej pochodzą sprzed dwóch lat, a z prawej są aktualne. W międzyczasie kobieta przytyła blisko 13 kilogramów. Nie bez powodów widzimy ją na fotografiach w podobnych strojach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ASHLEY KEHOE (@ashleykehoe09)

Internauci kochają nowy wygląd

Ponad 91 tysięcy obserwujących ją użytkowników Instagrama chwali Irlandkę za uczciwość i przypuszcza, że takie zachowania inspirują inne kobiety do pozytywnego nastawienia do swojego ciała.

Wpis ze zdjęciami zebrał blisko dziesięć razy więcej interakcji niż większość innych. Komentujący są zachwyceni Kehoe, w komentarzach nie wylał się żaden hejt. „Fantastyczny wzór do naśladowania dla młodych dziewcząt” – napisał jeden z komentujących.

Ashley Kehoe wyrzuciła z siebie wiele emocji

Celebrytka na wielu zdjęciach z przeszłości wyglądała na wychudzoną i we wpisie sama przyznała, że nie zawsze czuła się dobrze w tamtym okresie. „Pamiętam dokładnie, jak się czułam kiedy robiłam to zdjęcie. Odchudzałam się głównie z powodu stresu i niezdrowego stylu życia i prawdę mówiąc… podobało mi się to, że jest mnie coraz mniej. (…) Kilka lat i dużo dorastania później zdaję sobie sprawę, że to jak wyglądam nie ma wpływu na moją osobowość. Rozmiar sukienki jaką noszę nie czyni mnie lepszą osobą!” – napisała.

„W tej chwili, przy mojej obecnej wadze, która jest o 2 kamienie wyższa (kamień – brytyjska jednostka wagi, która oznacza 6,35 kg) niż ta ze zdjęcia po lewej, czuje się dobrze i czuję się zdrowsza, co jest najważniejsze. (…) Spróbuj pokochać skórę, którą nosisz” – zaapelowała.

My też Cię kochamy, Ashley

My nie mamy wątpliwości, że blogerka wygląda obecnie znacznie lepiej niż jej wychudzona wersja sprzed lat. Przede wszystkim nabrała kobiecych kształtów, które z pewnością kręcą niejednego mężczyznę. Na kolejnych slajdach zamieszczamy kilka zdjęć Kehoe.

huśtawka valva smierc

Tragiczny finał. Policjant trzymał dzieci nocą w garażu. 8-latek zmarł

audi bayern monachium robert lewandowski

Robert Lewandowski dostał nowe auto. Jest tylko jeden problem