w

Filmowiec stworzył siebie i swoją dziewczynę w bajce, żeby się oświadczyć

Jeśli macie słabe nerwy, na pewno popłaczecie się ze wzruszenia. Chyba nigdy nie słyszeliśmy o bardziej oryginalnym sposobie na oświadczyny.

Lee Loechler oświadczyny kino śpiąca królewna
Fot. Youtube/ Lee Loechler

Nie każdego dnia możesz zaproponować małżeństwo swojej ukochanej ze szkoły średniej. M.in. dlatego filmowiec Lee Loechler zdecydował się na zupełnie niespotykane oświadczyny.

Serca topnieją kiedy ogląda się, jak Loechler oświadczył się swojej długoletniej dziewczynie, Sthuthi David. Filmowiec w tym celu zmienił końcówkę jej ulubionego filmu – „Śpiącej Królewny„.

Lee Loechler. Jak mu się to udało?

Odpowiednia animacja sceny w filmie i zorganizowanie specjalnego pokazu filmu zajęło Loechlerowi pół roku. Mężczyzna zaczął od skontaktowania się z Coolidge Corner Theatre w swoim rodzinnym mieście Brookline w stanie Massachusetts. Pytanie było proste – czy mogą zorganizować fałszywy pokaz filmu dla jego wyjątkowych oświadczyn. Włodarze kina byli zachwyceni pomysłem.

Następnie Loechler napisał post na Reddicie, prosząc 20 nieznajomych o udział w bezpłatnym pokazie „Śpiącej królewny”, aby najbliżsi przyjaciele i rodzina dziewczyny mogli ukryć się na tyłach teatru i obserwować, jak rozwija się ta wyjątkowa sytuacja.

Ponieważ Loechler wiedział również, że zaproszenie swojej dziewczyny na pokaz wzbudziłoby podejrzenia, wysłał fałszywą wiadomość e-mail o pokazie filmu. Kurierem informacji była matka Sthuthi David, która tym samym została zaangażowana w całą konspirację. Kilka dni później matka niby od niechcenia wspomniała córce, że ​​kupiła bilety dla rodziny na specjalny pokaz filmu.

Ku uciesze Loechlera, David zaprosiła go… na jego własną niespodziankę.

Zaręczyny w kinie. Co się działo podczas seansu?

Film był wyświetlany w normalny sposób – aż do momentu, w którym książę całuje księżniczkę Aurorę. Dziewczyna była wyraźnie zmieszana, gdy kolory skóry i włosów animowanych postaci zaczęły się zmieniać.

Książę na ekranie podniósł następnie pierścień i wyrzucił go w powietrze, aby Loechler mógł „złapać” go z pierwszego rzędu widowni i uklęknąć na kolana.

Nie trzeba dodawać, że David zaakceptowała propozycję Loechlera, by żyć długo i szczęśliwie.

Film z wyjątkowymi oświadczynami zebrał już ponad sześć milionów wyświetleń na YouTube. Zresztą, zobaczcie to sami. Na wszelkie wypadek zaopatrzcie się jednak w chusteczki.

 

źródło: goodnewsnetwork

kendall diwisch uratowane koty

Prawdziwy hit. Mężczyzna uratował zamarznięte koty… kawą [MAMY FILM]

koronawirus ciało

Martwy człowiek na ulicy. DRAMATYCZNE zdjęcia z ogniska koronawirusa