w

Kobieta zmienną jest. Pamela Anderson podjęła szokującą decyzję

Gwiazda „Słonecznego patrolu” zdecydowała się na bardzo odważny ruch dot. jej rodziny. A jednocześnie dziwny, bo chwilę wcześniej chciała czegoś innego.

pamela anderson
Fot. YouTube/Sean Buckley

Pamela Anderson rozwodzi się ze swoim mężem, Jonem Petersem, zaledwie 12 dni po zawarciu małżeństwa. Słynna aktorka potwierdziła tę informację w oświadczeniu dla „The Hollywood Reporter”.

Dlaczego Pamela Anderson i Jon Peters nie chcą już być razem?

Nowożeńcy postanowili „poświęcić trochę czasu na powtórną ocenę tego, czego chcą od siebie nawzajem” – ujawniła Anderson.

Para wyszła za mąż zaledwie dwanaście dni wcześniej w Malibu, jednak nie zajęła się jeszcze niezbędnymi wymogami prawnymi potrzebnymi do uzyskania ważnego aktu małżeństwa. Nie do końca wiadomo więc, jak ich rozstanie wygląda według prawa.

POLECAMY:
Maryla Rodowicz ujawnia wysokość emerytury. Kwota, która zwala z nóg

Życie to podróż, a miłość to proces. Mając na uwadze tę uniwersalną prawdę, wspólnie postanowiliśmy odłożyć na bok formalizację naszego małżeństwa i zaufać temu procesowi. Dziękujemy za poszanowanie naszej prywatności” – napisała w oświadczeniu gwiazda „Słonecznego patrolu”.

The Hollywood Reporter zwrócił się do Petersa o komentarz, lecz nie otrzymał odpowiedzi na zapytanie.

Jak doszło do ślubu?

52-letnia aktorka i 74-letni producent pobrali się ponad 30 lat po tym, jak ze sobą romansowali. Para spotkała się wtedy podczas imprezy w niesławnej rezydencji Playboya.

Pamela była dziewczyną, która bez makijażu była cudowna. Była bardzo mądra i bardzo utalentowana. Próbowałem przekonać ją do porzucenia Playboya. Powiedziałem: Nie rób Playboya, a skoncentruj się na poważnej karierze” – wspominał potem Peters.

Para wzięła ślub 20 stycznia podczas prywatnej ceremonii, w której wzięli udział synowie aktorki, Brandon i Dylan Lee, których ojcem jest Tommy Lee. Była żona Petersa obserwowała tymczasem ślub w towarzystwie trzech córek, które dzieli z producentem filmowym.

Zakochani na chwilę

Po ślubie nowożeńcy byli w sobie totalnie zakochani. Anderson mówiła o wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Peters powoływał się natomiast na plany Boga i zaznaczał, że jest szczęściarzem. „Wszędzie są piękne dziewczyny. Mogłem wybrać, ale – przez 35 lat – chciałem tylko Pameli” – powiedział wtedy Peters. Po kilkunastu dniach wszystko się jednak zmieniło.

źródło: dailymail

Zobacz także:

pies autobus seattle

Ten labrador codziennie jeździ autobusem do parku dla psów. Sam

rachunkach domowych długi

Rachunki domowe dobijają rodaków. Zalegamy na potęgę