w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA!

„Daj mi linę, chcę się zabić”. Dramat wyśmiewanego w szkole 9-latka

Matka chłopca opublikowała video, po którym nie sposób się nie popłakać. Możemy zobaczyć, do czego może doprowadzić szydzenie z drugiego człowieka.

quaden bayles

9-letni Quaden Bayles jest nękany w szkole, ponieważ choruje na karłowatość. Matka chłopca nie mogła już sobie z tym poradzić i wrzuciła do Internetu film, na którym pokazuje nieszczęście 9-latka.

Quaden Bayles wywołał oburzenie w sieci

Historia 9-letniego Quadena, który choruje na karłowatość, wywołała oburzenie w sieci. W filmie udostępnionym przez matkę dziecko wyjaśnia, że chce zakończyć swoje życie z powodu prześladowania, jakiego doświadcza w szkole.

Daj mi nóż, chcę się zabić. Daj mi linę. Zamierzam wbić sobie nóż w serce” – błaga Quaden Bayles między dwoma falami płaczu. Video opublikowane przez jego matkę obejrzały już miliony internautów.

Matka nie mogła już sobie z tym poradzić

„Zwykle trzymam te momenty w tajemnicy, ale teraz nie widzę innego wyjścia” – powiedziała Yarraka Bayles, mama chłopca, wołając o pomoc.

Rodzice i nauczyciele muszą zobaczyć na własne oczy, co może zrobić zastraszanie. Czy czasem zastanawiasz się, dlaczego dzieci popełniają samobójstwa? Oto odpowiedź. Weź na siebie odpowiedzialność i odpowiednio edukuj swoje dzieci. Czy ktoś wie, co zrobić, aby te tortury się skończyły?” – pyta matka roztrzęsionym głosem.

Ludzie muszą wiedzieć, jak bardzo boli to nas jako rodzinę. (…) Kiedy odbierałam go ze szkoły, to widziałam, jak jeden z uczniów poklepuje go po głowie i żartuje z jego wzrostu. Quaden pobiegł od razu do samochodu, ponieważ nie chciał żebym zrobiła aferę” – dodaje Yarraka.

„Mam syna, który codziennie cierpi i ma skłonności samobójcze”

Yarraka wyjaśnia również, że jej syn próbował już popełnić samobójstwo, gdy miał 6 lat i od tego czasu próbował już kilka razy.

Zobaczcie TO video:

Świat zareagował

Przełomowe wideo pojawiło się na całym świecie, wywołując niezliczone reakcje w sieci. Wielu rodziców wyraziło poparcie dla Quadena i stwierdziło, że chcą, aby ich dzieci się z nim bawiły.

Historia Quadena odcisnęła swoje piętno także w branży sportowej i filmowej. Dotknięty głębokim smutkiem chłopca jego ulubiony rugbista Latrell Mitchell przygotował film, aby pokazać mu swoje współczucie. „Hej, Quaden, wiemy, że przeżywasz ciężki okres, ale wiedz, że wszyscy was tutaj wspieramy. Chcemy, abyś przyszedł na stadion w następny weekend. To znaczy więcej dla nas niż dla ciebie, przyjacielu. Bądź silny, życzymy Ci wszystkiego najlepszego”.

Amerykański aktor Brad Williams, również cierpiący na karłowatość, stworzył zbiórkę pieniędzy na stronie GoFundMe, aby umożliwić Quadenowi wyjazd do Disneylandu. Aktor chciał zebrać 10 tysięcy dolarów, a zebrał już… 458 tysięcy, a kwota cały czas rośnie. Williams dodał, że historia naprawdę go wzruszyła, a pozostałe zebrane środki zostaną przekazane na cele charytatywne związane z prześladowaniem i nękaniem. Aktor skontaktował się także z chłopcem.

Nie mniej dla sprawy zrobił popularny australijski aktor Hugh Jackman. Znany z „Prestiżu” czy „X-Mena” Jackman opublikował video na Twitterze, które obejrzano już 1,5 mln razy. „Quaden, jesteś silniejszy niż myślisz i wiesz, że chcę być twoim przyjacielem. Bądźmy dla siebie mili. Prześladowanie jest niedopuszczalne. Życie jest wystarczająco trudne” – mądrze aktor.

źrodło: Loopsider

Zobacz także:

krzysztof jackowski jasnowidz wybory prezydenckie andrzej duda

Krzysztof Jackowski wie, kto będzie prezydentem. Zaskoczeni?

yarraka bayles quaden

Prześladowany 9-latek to NIE fake news. Jest mnóstwo dowodów