w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ

Krzysztof Jackowski wie, kto będzie prezydentem. Zaskoczeni?

Krzysztof Jackowski postanowił znów zaskoczyć. Jasnowidz z Człuchowa oznajmił, że wie, kto wygra wybory prezydenckie 2020. Jedno jest pewne – emocje sięgną zenitu.

krzysztof jackowski jasnowidz wybory prezydenckie andrzej duda
Fot. YouTube / Super Express

Krzysztof Jackowski postanowił znów zaskoczyć. Jasnowidz z Człuchowa oznajmił, że wie, kto wygra wybory prezydenckie 2020. Jedno jest pewne – emocje sięgną zenitu.

Jasnowidz z Człuchowa i nowa przepowiednia

Wiadomo, że do jasnowidzenia trzeba podchodzić z lekkim dystansem, ale wielu z nas wierzy, że jest w tym ziarno prawdy. Szczególnie, że jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski wiele razy przewidział przyszłe wydarzenia.

POLECAMY:
Andrzej Duda może być szczęśliwy. W tym sondażu nie ma sobie równych

Szczególnie zainteresowani nową przepowiednią będą te osoby, które interesują się polityką. Jak wiadomo, polityka rozgrzewa dziś wszystkich, bo nieuchronnie zbliżają się wydarzenia o dużych znaczeniu dla nas wszystkich.

burbonik google news

Pewny na 100% wynik wyborów prezydenckich poznamy w maju tego roku, ale Krzysztof Jackowski już teraz postanowił podzielić się swoją wizją. Pytanie tylko, czy ma rację, czy też traktować jego słowa należy w kategoriach prognozy lub sondażu?

Zwycięzca jest pewny

Jasnowidz z Człuchowa przewiduje, jaki będzie wynik wyborów, w którym bój stoczą Andrzej Duda, Małgorzata Kidawa-Błońska, Szymon Hołownia, Krzysztof Bosak i Robert Biedroń. Zdaniem jasnowidza nie ma zaskoczenia jeśli chodzi o drugą turę.

POLECAMY:
Nowy sondaż. Andrzej Duda zwycięża w 15 z 16 województw

Wynik pana Krzysztofa Hołowni nie pozwoli mu dostać się do drugiej tury. Z kolei wynik pani Kidawy-Błońskiej pozwoli wejść do drugiej tury. Natomiast jeżeli się tam znajdzie, to przegra z panem Andrzejem Dudą” – oznajmił jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Do wyborów prezydenckich nie pozostało wiele czasu. Najbardziej uznane pracownie sondażowe tak samo jak przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego dają ten sam wynik. Główną urzędującego prezydenta będzie kandydatka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska, i tu też nie ma zaskoczenia.

Najważniejsze wybory

Nadchodzące wybory będą jednymi z najważniejszych w ostatnich latach. To one zadecydują o tym, czy obecny rząd będzie mógł kontynuować realizację programu. W innym wypadku rozważa się scenariusz przedterminowych wyborów parlamentarnych.

POLECAMY:
Andrzej Duda nie wytrzymał. Z ust prezydenta danwo nie padły tak ostre słowa

Senat po wyborach parlamentarnych w 2019 r. przeszedł na stronę opozycji, dodatkowo Małgorzata Kidawa-Błońska w roli prezydenta prawdopodobnie będzie hamulcową wszystkich zmian i ustaw. To prawdziwe być albo nie być dla rządu Jarosława Kaczyńskiego.

Źródło: YouTube, pomorska.pl

Zobacz także:

ubóstwo

7 mln Polaków zagrożonych ubóstwem. Dramatyczne informacje

quaden bayles

„Daj mi linę, chcę się zabić”. Dramat wyśmiewanego w szkole 9-latka