w

HAHAHA!HAHAHA!

Polska marka rajstop znowu szokuje. Stworzyła specjalną „maseczkę”

Wiele firm próbuje skorzystać z popularności koronawirusa. Tą drogą poszła także znana fabryk rajstop. Wypuściła na rynek bardzo nietypową „maseczkę”.

rajstopy adrian maseczka
Fot. Pixabay / Adrian Fabryka Rajstop - Facebook

Wiele firm próbuje wykorzystać sytuację związaną z koronawirusem, aby wzbudzić zainteresowanie swoimi produktami. Tą drogą poszła fabryka produkująca rajstopy Adrian, która stworzyła własną „maseczkę”.

Rajstopy Adrian. To nie pierwszy kontrowersyjny produkt

Marka „Adrian” znana jest już z wielu nietypowych kampanii reklamowych. Z całą pewnością zwracają one uwagę, ale ciężko ocenić czy działają pozytywnie na wyniki sprzedażowe spółki. Jeśli jednak firma dalej trwa przy tego typu działaniach, to bardzo możliwe, że tak jest.

Do tej pory „Adrian” zasłynął głównie z dwóch kampanii reklamowych. W pierwszej modelka pozowała w rajstopach obok trumny, a reklamę uzupełniał cytat z Ks. Jana Twardowskiego „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą…„. Rzecz jasna reklama spotkała się z ogromną krytyką, ale przysporzyła „Adrianowi” także sporą popularność.

POLECAMY:
NIESAMOWITE. Twórcy komiksu przewidzieli koronawirusa 3 lata temu?

Druga kontrowersyjna kampania reklamowa miała miejsce w ubiegłym roku. Jej bohaterką została Karolina Piasecka, żona byłego radnego Prawa i Sprawiedliwości. Nie było by w tym nic szokującego, gdyby nie fakt, że został on skazany za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad kobietą. Na reklamie poza zdjęciem bitej kobiety zamieszczono hasło „WALCZ O SIEBIE! JA TO ZROBIŁAM!!”.

Mało? Właścicielka firmy użyła firmowego profilu Facebook aby wyjawić swoje poglądy

Niecały miesiąc temu właścicielka firmy, Małgorzata Pomorska, użyła firmowego profilu Facebook, aby wyrazić swoje polityczne poglądy. W dość emocjonalnym wpisie podziękowała Prezydentowi Andrzejowi Dudzie.

POLECAMY:
Irańczycy sami proszą się o koronawirusa. SZOKUJĄCE NAGRANIA

We wpisie można przeczytać m.in.: „Nie należałam i nie należę do żadnej partii politycznej, ale od momentu, gdy piastuje Pan urząd prezydenta jestem dumna z tego, że jestem Polką, a moja ojczyzna ma na imię Polska. Pana patriotyzm, który jawi się w wypowiedziach, pełną godności postawą, swoboda wysławiania, olbrzymia kultura osobista i umiejętność zjednywania sobie ludzi to cechy, których nie da się wyuczyć, a które są tak ważne w kontekście zbliżających się wyborów.

Na koniec wyznała, że jest dumna z Andrzeja Dudy. „Dzisiaj jestem dumna z faktu, że mam w osobie Pana takiego Prezydenta i mam nadzieje, że tak będzie w następnej kadencji.

Rajstopy Adrian. Maseczka koronkowa. Maseczka z rajstop

Biorąc powyższe pod uwagę można uznać, że aktualne działania to tylko chęć biznesowego wykorzystania koronawirusa i zwiększenia zainteresowania produktami marki „Adrian„.

W poście możemy znaleźć modelkę z koronkową maseczką na twarzy, a w opisie produktu zaznaczono, że została ona „zaprojektowana dla potrzeb ochronnych„. Cena maseczki wynosi 14,90 zł.

 

źródło: Fabryka rajstop „Adrian”

Zobacz także:

ceny paliw

Doskonałe informacje z rynku paliw. Kierowcy będą zachwyceni

ernest musiał małgorzata heretyk ślub

Młode gwiazdy TVN wzięły ślub na planie programu! Wkrótce w telewizji