w

Młode gwiazdy TVN wzięły ślub na planie programu! Wkrótce w telewizji

Już wkrótce TVN wyemituje drugi sezon programu „Ameryka Express”. Wiadomo już, że w jednym z odcinków dojdzie do ślubu młodych gwiazd stacji.

ernest musiał małgorzata heretyk ślub
Fot. Newseria

Ernest Musiał i Małgorzata Heretyk zdobyli popularność dzięki serialowi TVN „19+”. Niedługo będzie można ich oglądać także w programie „Ameryka Express 2”. Para jakiś czas temu na swoich profilach w mediach społecznościowych poinformowała fanów o zaręczynach. Musiał zdradza, że chociaż prywatny ślub jeszcze przed nimi, to na planie podróżniczego show powiedzieli sobie „tak”.

Ameryka Express 2

Uczestnicy programu „Ameryka Express 2” podróżowali przez Gwatemalę i Kolumbię. W jednym z odległych krajów Musiał i Heretyk się pobrali. Ze względu na odmienne zwyczaje panujące w tamtych państwach ślub z pewnością nie należał do tradycyjnych.

POLECAMY:
Natalia Szroeder pełna obaw. Nie wie, czy podoła nowemu wyzwaniu

Wzięliśmy ślub w jednym z odcinków. Żeby dowiedzieć się, kto nam go udzielił, trzeba oglądać program – mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Ernest Musiał.

Ernest Musiał i Małgorzata Heretyk. Teraz czas na prywatny ślub

Ślub w programie telewizyjnym para traktuje jako przygodę i ciekawe doświadczenie. Aktorzy są w trakcje organizacji prywatnej uroczystości. Tłumaczą, że chociaż do przyjęcia zostało niewiele czasu, dużo prac jeszcze przed nimi. Mają nadzieję, że uda im się zdążyć ze wszystkim przed zaplanowanym terminem.

Przygotowania do naszego prywatnego ślubu cały czas idą do przodu. Na razie mamy dużo na głowie. Wiele spraw musimy poukładać i dopiąć – tłumaczy aktor.

POLECAMY:
Zgwałcona i przetrzymywana w niewoli. Szokujące wyznanie po 10 latach

Informacją o tym, kiedy dokładnie odbędzie się ślub, przyszłe małżeństwo nie chce dzielić się z mediami. Para przyznaje, że te wyjątkowe chwile pragnie spędzić z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi. Dzięki temu dzień ślubu będzie niezapomniany.

Termin naszego ślubu już jest, ale chcemy zachować go dla siebie i naszych bliskich. Możemy jednak powiedzieć, że zostało niewiele czasu, a bardzo dużo musimy jeszcze załatwić – wyznaje Małgorzata Heretyk.

źródło: Newseria

Zobacz także:

rajstopy adrian maseczka

Polska marka rajstop znowu szokuje. Stworzyła specjalną „maseczkę”

500 plus mundurowi podwyżka

Będzie 500 plus dla kolejnej grupy obywateli. Kto je dostanie?