w

KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Gwiazda poinformowała o ciąży… w teledysku. Fani oszaleli

To będzie pierwsze dziecko 35-letniej piosenkarki i 43-letniego aktora. Gwiazda „Piratów z Karaibów” ma już jednak syna z innego związku.

katy perry ciąża
Fot. YouTube

Katy Perry jest w ciąży! 35-letnia piosenkarka wyjawiła, że ​​spodziewa się swojego pierwszego dziecka w najnowszym teledysku „Never Worn White”. Ojcem będzie Orlando Bloom.

Katy Perry ogłosiła ciążę w teledysku

W prawie czterominutowym teledysku Katy wielokrotnie pieściła brzuch, ale nie dała fanom odpowiedzi, której pragnęli, aż do dramatycznego finału filmu. Piosenkarka wymownie trzyma się wtedy za brzuch. Wiadomość potwierdziła zresztą kilka minut później na Twitterze, dodając że poczuła dużą ulgę.

Niemal godzinę po premierze teledysku piosenkarka nagrała video na Instagram, w którym opowiedziała co nieco o ciąży. Ujawniła między innymi, że dziecko przyjdzie na świat latem.

Zapytana o swoje uczucia związane z byciem matką, Perry wyraziła entuzjazm, a także ogromną ulgę, że w końcu mogła podzielić się ze światem swoimi wiadomościami. „Jestem podekscytowana, jesteśmy podekscytowani i szczęśliwi. To prawdopodobnie najdłużej strzeżony sekret, jaki musiałam zachować. Pomyślałam, że najlepiej będzie, jak opowiem wam to w piosence„.

Gdy gwiazda stała pośrodku przez większość produkcji, publiczność mogła skupić się na surowym i emocjonalnym tekście piosenki.

To pierwsze dziecko Katy Perry, ale drugie Orlando Blooma

Dla Orlando Blooma dziecko z Katy Perry będzie drugim w jego życiu. Gwiazda „Piratów z Karaibów” jest już ojcem 9-letniego Flynna, którego wychowuje wraz z byłą żoną, supermodelką Mirandą Kerr. Aktor był związany z australijską modelką od lipca 2010 r., a ich związek przertrwał do połowy 2013 roku.

Jeśli chodzi o Orlando Blooma i Katy Perry, to para zaczęła flirtować podczas Złotych Globów w styczniu 2016 r. Co ciekawe, w 2017 r. rozstali się, aby po kilku miesiącach do siebie wrócić. Aktor oświadczył się piosenkarce się w Walentynki zeszłego roku przed całą jej rodziną. Latem ma się odbyć ślub.

Perry także jest rozwódką. Jej małżeństwo z brytyjskim aktorem i komikiem Russellem Brandem przetrwało tylko nieco ponad rok.

źródło: dailymail

Zobacz także:

szefowa słubickiego sanepidu Jadwiga Korbas

Szefowa słubickiego sanepidu. „Nie całujcie się z nikim… nawet z mężem”

mieszkał z sarną

To się w głowie nie mieści. Mężczyzna mieszkał z… sarną