w

Filip Gurłacz – kim jest uczestnik “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Trzynasta edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” startuje już za chwilę w Polsacie. Kim jest jeden z uczestników, Filip Gurłacz?

filip gurłacz
Fot. YouTube / Polsat

W sobotę 7 marca startuje trzynasta już edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jednym z uczestników jest Filip Gurłacz, o którym dotąd wiadomo stosunkowo niewiele. Kim jest uczestnik show Polsatu?

Kim jest Filip Gurłacz?

Filip Gurłacz to aktor filmowy i telewizyjny. Jak możemy przeczytać w serwisie Fandom, po ukończonym liceum, poszedł na studia Inżynierskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ale kiedy przyszło mi mierzyć się codziennie z fizyką laboratoryjną, hydrologią i rozszerzoną matematyką, szybko zrezygnował.

POLECAMY:
Natalia Avelon – kim jest uczestniczka “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Wrócił do domu po pierwszym semestrze i powiedział rodzicom, że nie wiem kim chcę być w życiu, ale napewno nie inżynierem. Rodzice mu poradzili żeby został aktorem, ponieważ dobrze się czuł na scenie, nosiło go i wszyscy dookoła mówili to i wierzyli, że to by była dobra decyzja. I tak Filip postanowił zostać aktorem.

W 2015 roku ukończył Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Kariera aktorska

Gurłacz szerszej publice znany jest przede wszystkim z seriali: „W rytmie serca”, „Echo serca”,  „Zakochani po uszy” czy „M jak miłość”.

Z tym ostatnim serialem emitowanym przez TVP wiąże się ciekawa historia, bowiem aktor według wielu mediów został z niego wyrzucony za… przyjęcie propozycji TVN7 i grę w w/w serialu „Zakochani po uszy”.

POLECAMY:
Kamila Boruta - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Występował także w innych serialach, m.in. „Leśniczówka”, „Wataha”, „Wojenne dziewczyny” czy „Skazane”.

Ciekawie wygląda natomiast kariera filmowa aktora. Pomimo młodego wieku Gurłacz ma na swoim koncie grę m.in. filmach takich jak: „Miasto 44”, „Spowiedź” czy „Powidoki”.

Filip Gurłacz – wiek, rodzina

Filip Gurłacz urodził się 12 stycznia 1990 roku, co oznacza że ma 30 lat. Jest mężem aktorki Małgorzaty Patryn-Gurłacz. Para wzięła ślub w 2016 roku.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020

Poza Gurłaczem, w popularnym show Polsatu wystąpi także siedmiu innych uczestników. To: Gosia Andrzejewicz, Natalia Avelon, Kamila Boruta, Paweł Dudek (Czadoman), Karol Dziuba, Marta Gałuszewska oraz Maurycy Popiel.

POLECAMY:
Karol Dziuba – kim jest uczestnik “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Jurorami w tej serii będą: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Ten ostatni to zwycięzca poprzedniej edycji, który zastąpił w jury zmarłego niedawno Pawła Królikowskiego.

Prowadzącymi program od początku emisji programu pozostają oczywiście Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.

POLECAMY:
Maurycy Popiel – kim jest uczestnik “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Pierwszy odcinek programu zostanie wyemitowany w sobotę 7 marca 2020 r. o godzinie 22:00.

Na kolejnych slajdach możecie zobaczyć kilka zdjęć Filipa Gurłacza.

koronawirus w polsce 4 nowe przypadki

Koronawirus w Polsce – są cztery nowe przypadki infekcji!

jacek kurski andrzej duda tvp weto 2 mld

Jacek Kurski oddał się do dyspozycji prezydenta Dudy