w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Kim jest Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec?

Pomimo, że na Instagramie ma już 139 tys. obserwujących, to Mariusz Raduszewski nadal znany jest głównie jako mąż Natalii Siwiec. A kim jest tak naprawdę?

mariusz raduszewski natalia siwiec
Fot. YouTube / tvnpl

Ludzie często wyszukują informacje, kim jest mąż Natalii Siwiec – Mariusz Raduszewski. Po lekturze tego materiału będziecie wiedzieli już znacznie więcej, zapraszamy.

Kim jest Mariusz Raduszewski? Mąż Natalii Siwiec

Raduszewskiego najkrócej można by opisać sformułowaniami, że to mąż Natalii Siwiec i biznesmen. Tak naprawdę niewiele o nim wiadomo, ale w tym artykule postaraliśmy się zebrać wszystkie informacje w całość.

Raduszewski ma 44 lata i pochodzi ze Szczecina. W wolnych chwilach… pisze scenariusze. Jak można przeczytać na Instagramie, póki co tylko do szuflady.

Był reprezentantem Polski w piłce plażowej. Co ciekawe, miał tam pseudonim „Diabeł”. Na YouTube można znaleźć ciekawe nagranie z tamtych lat, w którym Raduszewski jest wodzirejem w autokarze, w którym piłkarze śpiewają „Żeby Polska była Polską”.

Mariusz Raduszewski i Natalia Siwiec

Mogło by się wydawać, że tak piękna kobieta jak Natalia Siwiec zmienia facetów jak rękawiczki. Nic bardziej mylnego. Po związku z Damianem Gorawskim, jej serce od wielu lat należy właśnie do Mariusza Raduszewskiego.

Jak przyznała sama Siwiec w wywiadzie dla gazeta.pl, poznała swojego męża w 2002 roku na dyskotece po wyborach Miss Bałtyku.

Znają się już kilkanaście lat, ale ślub wzięli w Las Vegas w 2012 roku. Do ślubu w Polsce jeszcze nie doszło, choć modelka wybrała już suknię w popularnym programie telewizyjnym „Salon sukien ślubnych” emitowanym w TLC.

 

Nie chodzimy na randki, zresztą nigdy nie chodziliśmy na randki. Kino czy zwykła kolacja na mieście to nie randka. Dla nas dłuższą randką jest wyjazd tylko we dwoje w jakieś piękne dalekie miejsce za granicą, gdzie jesteśmy tylko dla siebie, pijemy drinki, imprezujemy, kochamy się. Lubimy czasem odciąć się od świata i od codzienności. Zostawiamy córkę pod dobrą i opieką i cieszymy się sobą. To jest I potrzebne, żeby ogień nie wygasł – mówi o związku z Raduszewskim modelka.

Mariusz Raduszewski – biznes

Mariusz Raduszewski jest menadżerem celebrytki, jak również biznesmenem.

Według informacji „Wprost”, Raduszewski wyjechał do Ameryki Południowej, gdzie zrobił karierę jako współudziałowiec spółki, która świadczy usługi dla FM Group. Tak, to ta firma dystrybuująca kosmetyki, która kojarzy się z młodymi ludźmi w garniturach.

Zresztą to właśnie podczas pobytu w Ameryce Południowej rozwinął się jego związek z Siwiec.

Mariusz Raduszewski – dzieci

Razem z Natalią Siwiec ma córkę Mię, która urodziła się w 2017 roku.

Poza tym ma syna z poprzedniego małżeństwa – Mateusza. Obecnie ma on już kilkanaście lat i jest bardzo podobny do ojca. Medialne powiązania z pewnością nie wychodzą mu na złe. Na swoim koncie na Instagramie zgromadził już blisko 31 tysięcy obserwujących, a wiele ze zdjęć pochodzi właśnie z wyjazdów z ojcem i macochą.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć Mariusza Raduszewskiego i jego rodziny.

jasnowidz z człuchowa jackowski koronawirus

Krzysztof Jackowski: „Bardzo się boję!”. Przerwał wizję na żywo

straż graniczna koronawirus w polsce transport świń krów

Straż Graniczna apeluje w sprawie zwierząt. „Sytuacja jest tragiczna!”