w

Tomasz Smokowski pochwalił się żoną. Jest z niej bardzo dumny

Tomasz Smokowski rzadko pokazuje swoje życie prywatne, ale tym razem zdecydował się na taki krok. Powód jest jednak wyjątkowy – walka z koronawirusem.

Tomasz Smokowski
Fot. YouTube / Kanał Sportowy

Tomasz Smokowski bardzo rzadko pokazuje choćby fragment swojego życia prywatnego, ale tym razem tak się właśnie stało. Miało to miejsce jednak z bardzo konkretnego powodu.

Tomasz Smokowski rzadko pokazuje swoje życie prywatne

Dziennikarz „Kanału Sportowego” pokazał w swoich mediach społecznościowych żonę, która wraz z sąsiadką szyje maseczki ochronne. To z pewnością bardzo potrzebne i godne pochwały zadanie w czasach epidemii koronawirusa.

O tym, że jest z niej bardzo dumny, niech świadczy treść wpisu. „Trochę prywaty. Chciałbym się móc pochwalić żoną. Takie rzeczy wyczarowują z sąsiadką od kilku dni dla potrzebujących. Kochanie: Miłość!” – napisał nawiązując do widocznego nad głowami pań napisu.

 

Absolutnie popieramy takie formy dzielenia się życiem prywatnym. Wpis zebrał już tysiące pozytywnych interakcji i komentarzy, co z pewnością da obu paniom dodatkowego „kopa” do dalszej pracy.

Tomasz Smokowski buduje popularność „Kanału Sportowego”

Przypomnijmy, że Tomasz Smokowski wraz z Krzysztofem Stanowskim, Mateuszem Borkiem oraz Michałem Polem „rozkręca” kanał na YouTube. „Kanał Sportowy”, bo o nim mowa, ma już 198 tys. subskrybentów.

POLECAMY:
Najpiękniejsze polskie dziennikarki sportowe. Czy na pewno znasz je wszystkie?

Prawdziwym hitem stał się program „HejtPark”. Odcinek z Marcinem Najmanem odnotował do tej pory ponad 850 tys. wyświetleń.

Dodajmy, że tak Smokowski, jak i Borek, w związku ze startem „Kanału Sportowego” zdecydowali się na porzucenie dotychczasowych etatów w telewizji Polsat. Ten pierwszy wcześniej przez wiele lat związany był także z Canal+.

Zobacz także:

światowy dzień zwierząt bezdomnych

Światowy Dzień Zwierząt Bezdomnych. 4 kwietnia to smutne święto

tygrys zakażony koronawirusem

Tygrys z nowojorskiego ZOO zakażony koronawirusem