w ,

Catering dietetyczny od Magdy Gessler? Gwiazda chce nas wykarmić w czasie epidemii

Magda Gessler uważa, że zamawianie jedzenia z firmy cateringowej to najlepsze rozwiązanie szczególnie teraz, kiedy zakupy stwarzają ryzyko kontaktu z osobami, które mogą być nosicielami koronawirusa.

magda gessler koronawirus catering dietetyczny oferta co jeść
Fot. Newseria

Catering dietetyczny – czy to dobry pomysł w czasie epidemii koronawirusa? Magda Gessler uważa, że zamawianie jedzenia z firmy cateringowej to najlepsze rozwiązanie szczególnie teraz, kiedy zakupy stwarzają ryzyko kontaktu z potencjalnymi nosicielami koronawirusa.

Magda Gessler poleca catering dietetyczny

Catering dietetyczny to według niej także rozwiązanie dla tych, którzy obawiają się przybrania na wadze w związku z mniejszą ilością ruchu w czasie pandemii. Restauratorka od niedawna jest ambasadorką firmy cateringowej Body Chief, gdzie czuwa nad recepturą dań.

– Zamawianie w firmach cateringowych jest w tej chwili w zasadzie najbezpieczniejszą formą żywienia. To rozwiązanie dla osób, które na to stać, a muszą siedzieć w domu, bo taka jest sytuacja, a nie chcą się roztyć, tylko mieć kontrolę nad dietą i mieć wolną głowę od gotowania. Nie wszyscy bowiem lubią gotować, bardzo dużo osób jest też samotnych, ma inne zajęcia albo nie ma warunków, żeby rozbudować sobie kuchnię, a nie ma też czasu, żeby szukać jedzenia. W dzisiejszych czasach znalezienie wszystkich produktów do dań, które kochamy, gdy naszą pasją nie jest kuchnia, wcale nie jest łatwe – mówi agencji Newseria Lifestyle Magda Gessler.

Catering dietetyczny z myślą o Polakach

Restauratorka znana z TVN została właśnie ambasadorką poznańskiej firmy cateringowej Body Chief, z którą nawiązała współpracę. Podkreśla, że gwarantuje wysoką jakość i różnorodność posiłków. Wyjaśnia też, że ofertę firmy cateringowej można dowolnie modyfikować wedle swoich upodobań.

– Znam markę Body Chief, daje jeść całej masie ludzi i są oni z niej bardzo zadowoleni. Oferuje bardzo różne diety w zależności od tego, czego kto potrzebuje – dostaje pięć posiłków dziennie i niczym się nie przejmuje. Można też brać część tych posiłków, np. obiady i śniadania albo śniadania i kolacje. To rozwiązanie jest po to, żeby mieć dyscyplinę, żeby czuć się ze sobą w porządku, mieć więcej siły na ten bardzo trudny czas. Body Chief jest odpowiedzią na idealną dietę, którą można przeprowadzić przez tydzień, przez miesiąc – mówi Magda Gessler.

Jej zdaniem, choć Polacy teoretycznie mają teraz więcej czasu dla siebie, a tym samym na przyrządzanie pysznych potraw dla swoich bliskich, to jednak są pewne czynniki, które skłaniają ich do zdecydowania się na catering dietetyczny. Przede wszystkim chodzi o odpowiednie zbilansowanie posiłków, zapewnienie organizmowi wystarczającej dawki witamin i składników odżywczych oraz uniknięcie produktów wysoko przetworzonych.

– Catering dietetyczny zapewnia nam pewną regularność, która gwarantuje nam naszą wagę. Gotowanie jest fantastyczną rzeczą, ale sama po sobie wiem, że kiedy zaczęłam gotować codziennie, to wtedy smak rośnie, apetyt rośnie. Po tygodniu staje się na wadze. Nie da się ukryć, że jedząc w domu, w tym spokoju czy też niepokoju, zajadając trochę i strach, i nudę, i wielką niewiadomą, przybieramy na wadze. To nas osłabia, a przede wszystkim tyjemy. Jemy to, co możemy dostać, to, co lubimy, a nie zawsze to są rzeczy, które powinniśmy jeść w tym momencie – tłumaczy Magda Gessler.

„Każdy znajdzie coś dla siebie”

Restauratorka podkreśla, że diety przygotowywane przez specjalistów są dostosowane do różnych potrzeb organizmu. Dlatego też każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i członków swojej rodziny.

Są diety niskokaloryczne, 1000 kalorii, są diety wysokokaloryczne, zbilansowane czy też diety, które są bezglutenowe. Mamy dla każdego jakiś wybór. Trzeba wejść na naszą stronę i zobaczyć, co oferuje Body Chief. Ja jestem ambasadorką tej marki, gwarantuję i bezpieczeństwo, i higienę, i nieprawdopodobny smak. Nie jest to jedzenie na masełku, ze smalczykiem i smażoną cebulką. To jedzenie, które pozwala ci być silnym, mieć poczucie pewności i zdrowia – mówi Magda Gessler.

Zapewnia też, że odbiorcy cateringu absolutnie nie mają się czego obawiać, bo sposób dostawy jest zupełnie bezpieczny i bezkontaktowy.

– Najważniejszą rzeczą jest to, że dostajemy tę dietę pod drzwi w opakowaniu. Można je natychmiast zostawić, powiesić na klamce i później zużyć. Jest papierowe, a wiadomo, że najniebezpieczniejszy w tej chwili jest plastik – mówi restauratorka.

Gwiazda TVN nie tylko firmuje swoim nazwiskiem ofertę firmy. Również dzieli się z kucharzami swoimi kulinarnymi doświadczeniami i przepisami, dzięki czemu ten catering jest bogatszy o nowe dania.

– Moja współpraca polega na tym, żeby dodać trochę fantazji, smaku, kolorytu i świata w tej diecie. Żeby coraz częściej pojawiała się nie tylko Polska, ale również pomysły, które oferuje cały świat. Więc są tam i dania takie jak falafel z kaszy jaglanej, który nie ma mięsa, jak tortilla hiszpańska. Jest też fantastyczna pasta jajeczna, genialny krem z groszku i z mięty albo pieczone ziemniaki z pomidorami, które teraz wejdą, pieczona cielęcina we własnym sosie. Jest bardzo dużo rzeczy, które są bardzo proste, a jednocześnie fantastyczne – mówi.

Magda Gessler chce zaspokoić potrzeby w trudnym czasie

Magda Gessler słynie z gotowania w restauracji, ale w trudnych czasach koronawirusa nie ma wątpliwości. Catering dietetyczny jest jedynym sposobem na to, by dotrzeć do swoich klientów i odpowiedzieć na ich potrzeby. Jej współpraca z firmą Body Chief jest wielotorowa.

– Codziennie pod moimi drzwiami znajduję posiłki Body Chiefa. Sprawdzam ich jakość, ich estetykę, ilość cukru i tłuszczy i czy to smakuje, mimo że jest dietetyczne, a kiedy nie smakuje, to krzyczę. Ale czasami coś bardzo dietetycznego nie zawsze ma pełny smak i pełną ilość soli, którą ubóstwiam. Ja ich podkręcam, a oni gotują i efekt jest fenomenalny – mówi.

Restauratorka stanowczo podkreśla też, że zamawianie jedzenia jest dużo bezpieczniejsze niż np. częste chodzenie do sklepu i kupowanie poszczególnych składników.

– To jest jedzenie, które jest kontrolowane od góry do dołu. Nie dotyka go ktokolwiek, jak w sklepie, i dlatego mamy do niego pełne zaufanie – dodaje Magda Gessler.

Źródło: Newseria

koronawirus świadczenie opiekuńcze komu się należy epidemia zus

Świadczenie opiekuńcze w czasie epidemii. Czy należą Ci się pieniądze z ZUS? Do kiedy zasiłek opiekuńczy?

lpp reserved maseczki pozew newsweek 3 mln

LPP chce od Newsweeka 3 mln zł! Poszło o artykuł o maseczkach