w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

PILNE Andrzej Duda o przyszłości 500 plus i wieku emerytalnego

W dobie epidemii koronawirusa wszyscy martwią się o swoje portfele. Dziś prezydent Andrzej Duda zabrał głos w bardzo ważnej dla Polaków sprawie.

andrzej duda obronimy polske plus trzynasta emerytura 500 plus rodzina socjalne
Fot. Screenshot / TVP Info

Prezydent Andrzej Duda zabrał głos w bardzo ważnej dla Polaków sprawie. W dobie epidemii koronawirusa wszyscy martwią się o swoje portfele. Czy uda mu się uspokoić naród?

Andrzej Duda o 500 plus

Jeżeli nadal będę piastował urząd prezydenta RP, z całą pewnością program Rodzina 500 plus nie zostanie Polakom zabrany, a wiek emerytalny nie zostanie podwyższony – oświadczył w poniedziałek prezydent Andrzej Duda.

Prezydent dodał też, że w 2015 r. jego największym celem było wprowadzenie programów, które polskiej rodzinie zapewnią godne życie. Taką formą wsparcia był właśnie sztandarowy program Prawa i Sprawiedliwości, czyli Rodzina 500 plus.

Ostatnie lata to był dobry czas dla Polski. Realizowaliśmy to, co dobre dla Polski, polskiej rodziny i gospodarki – dodał.

Prezydent o wieku emerytalnym

Jakiej Polski chcemy na przyszłość? Polski plus, która utrzyma programy, które służyły polskiej rodzinie, czy Polski minus, w której ludzie na własnych barkach ponoszą koszty kryzysu – powiedział podczas konferencji prezydent Andrzej Duda.

Prezydent zapewnił tez, że jeśli nadal będzie prezydentem, to program Rodzina 500 plus nie zostanie zlikwidowany, a wiek emerytalny na pewno nie zostanie podniesiony. „Nie rzucamy słów na wiatr, dotrzymujemy słowa” – oznajmił prezydent.

Deklaracja programowa: „Obronimy Polskę Plus”

Na zakończenie Duda podpisał deklarację programową o nazwie „Obronimy Polskę Plus”. Zrobił to w obecności szefowej sztabu programowego Beaty Szydło oraz rzecznika Adama Bielana.

Głos zabrała też była premier Beata Szydło. W swoim oświadczeniu zapewniła, że prezydentura Andrzeja Dudy gwarantuje Polakom utrzymanie programów: 500 plus, 300 plus, 13. emerytury oraz utrzymania obniżonego wieku emerytalnego. To z pewnością będzie źródłem radości wielu rodzin w naszym kraju, ale i seniorów.

Źródło: DoRzeczy

Zobacz także:

bocian podlaskie pge augustowski reporter

Bocian nie mógł zbudować gniazda. Poruszająca historia!

opozycja koalicja obywatelska platforma obywatelska borys budka kidawa sondaż

Opozycja nie jest w stanie pokonać PiS. Koalicja Obywatelska w kryzysie