w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Co robi teraz Bartłomiej Misiewicz? Będziecie zszokowani

Bartłomiej Misiewicz zasłynął z krótkiej, ale niezwykle burzliwej kariery w Ministerstwie Obrony Narodowej. Co jednak robi teraz?

bartłomiej misiewicz
Fot. Newseria

Bartłomiej Misiewicz, który ogromną – choć niechlubną – popularność zawdzięcza pracy w Ministerstwie Obrony Narodowej, zupełnie zmienił miejsce pracy. Nie zgadniecie, co teraz robi.

Bartłomiej Misiewicz na dobre skończył z polityką

Były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej zapewnia, że polityka to już zamknięty rozdział w jego życiu. Niedawno wszedł do świata biznesu i na tym polu chce się rozwijać. Bartłomiej Misiewicz nie ukrywa jednak, że doświadczenia zdobyte na scenie politycznej nie pójdą na marne.

POLECAMY:
Koronawirus jak Boże Narodzenie? Niektórzy zarabiają krocie

Podkreśla, że dzięki pracy u boku Antoniego Macierewicza i na stanowisku pełnomocnika zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej wie, jak umiejętnie zarządzać zespołem, prowadzić negocjacje i konsekwentnie realizować wytyczone cele. Przyznaje też, że w sprawach zawodowych zawsze był odpowiedzialny, obowiązkowy i zdeterminowany.

Były rzecznik MON ma wiele projektów w głowie

Bartłomiej Misiewicz tłumaczy, że już na dobre odciął się od polityki, a biznes pochłania go coraz bardziej. Obecnie jest właścicielem dwóch firm. Jedna zajmuje się sprzedażą materiałów do drukarek 3D, a druga – hurtowych ilości alkoholu. Nowe projekty stanowią dla niego duże wyzwanie, ale to dopiero początek działalności, bo w głowie ma jeszcze wiele projektów.

Jak podkreśla Misiewicz, dzięki przywiązaniu do jakości marka zajmująca się materiałami do drukarek 3D mimo krótkiej obecności na rynku prężnie się rozwija. Zdradza, że w przyszłości oferta firmy będzie stopniowo się poszerzać. Zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania produkcyjne jest bowiem ogromne.

POLECAMY:
Macie konto w tym banku? Szykuje się duże ułatwienie dla klientów

Dla mnie biznes jest czymś nowym, to jest zupełnie nowa droga życia, w której się cały czas uczę. Korzystam też z doświadczenia moich przyjaciół i innych osób, a to jest coś zupełnie innego niż polityka. Zresztą polityka jest dzisiaj za mną, ale pewne doświadczenia, które w niej nabyłem przez te wszystkie lata, niewątpliwie w biznesie się przydają – mówi agencji Newseria Lifestyle były rzecznik MON.

Głośna sprawa z 2019 nadal pozostaje niewyjaśniona, ale Bartłomiej Misiewicz odzyskał paszport

W styczniu 2019 roku były rzecznik MON wraz z pięcioma innymi osobami został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Zarzucono mu m.in. powoływanie się na wpływy i czerpanie z tego korzyści materialnych. Został zatrzymany na pięć miesięcy. Areszt opuścił po wpłaceniu poręczenia majątkowego w wysokości 100 tys. zł. Jego proces jeszcze się nie rozpoczął.

POLECAMY:
Polska znowu najlepsza w Europie? Bloomberg nie ma wątpliwości

Jeżeli chodzi o sprawę karną, cały czas trwa postępowanie przygotowawcze w prokuraturze i czekamy na jej decyzję. Jedyne, co się zmieniło, to to, że decyzją Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu dzięki staraniom moich adwokatów został mi zdjęty zakaz opuszczania kraju i oddany paszport – mówi Bartłomiej Misiewicz.

źródło: Newseria

Zobacz także:

alkohol akcyza budżet podatek polacy piją na potęgę koronawirus epidemia

Alkohol? Pijemy go na umór. Ekonomiści stanowczo: „Tylko usiąść i płakać…”

wybory prezydenckie janusz czajka ksiądz proboszcz kontrowersyjne słowa łąkta

Wybory prezydenckie. SKANDALICZNE słowa o kandydatach. „9 kłamców”