w

Zwłoki psa zawinięte w dywan. Dramatyczne odkrycie we Wrocławiu

Zwłoki psa zawinięte w dywan odnaleziono na terenie stawów w pobliżu osiedla Leśnica we Wrocławiu. Zwierzę wrzucił do wody nieznany sprawca.

Zwłoki psa zawinięte w dywan wrocław leśnica
Fot. Facebook / Ekostraż

Zwłoki psa zawinięte w dywan odnaleziono na terenie stawów w pobliżu osiedla Leśnica we Wrocławiu. Zwierzę wrzucił do wody nieznany sprawca. Na miejsce wezwano policję, która stara się ustalić, co się wydarzyło.

Zwłoki psa zawinięte w dywan – makabryczne odkrycie

Stawy w Leśnicy to popularne miejsce, gdzie wielu mieszkańców Wrocławia spaceruje. Pojawiają się tam też regularnie rybacy. Jeden z mieszkańców Wrocławia, który właśnie tamtędy przechodził, zgłosił, że na brzegu leży spory, dziwny przedmiot. W toku ustaleń okazało się, że jest to starannie zawinięte w dywan ciało psa.

Na miejsce odkrycia brzydko pachnącego znaleziska natychmiast wezwano nie tylko policję, ale też tzw. ekostraż. Oględziny dały jasną odpowiedź – ktoś się bardzo mocno postarał, aby zwłoki zwierzęcia nie wypłynęły na powierzchnię wody.

Dywan miał być obciążeniem. Mówi też o tym fakt, że do dywanu  przybito gwoździami deski. Ekostraż zawnioskowała o szybką sekcję zwłok znalezionego psa. Powinna ona wykazać, jakiej płci było zwierzę, być może wskaże inne dodatkowe cechy umożliwiające identyfikację sprawcy.

Wrocław. Pies zawinięty w dywan. Ekostraż prosi mieszkańców o pomoc w ustaleniu sprawcy

Ktoś się bardzo postarał i misternie zabezpieczył psa przed wydostaniem z pakunku. Jeśli wiecie cokolwiek, piszcie – zaapelowali ekostrażnicy.

Uwaga drastyczne ! Czy ktoś coś widział ? Jesteśmy na stawach w Lesnicy we Wrocławiu, gdzie znaleziono zwłoki psa,…

Opublikowany przez EKOSTRAŻ Sobota, 9 maja 2020

Pracownicy ekostraży mocno liczą, że mieszkańcy miasta wykażą się mobilizacją. Jeśli nie, to sprawę trzeba będzie zakończyć, bo najprawdopodobniej nie uda się ustalić żadnych okoliczności bestialskiego występku. Jeśli ktoś ma jednak informacje lub widział potencjalnego sprawcę, może dokonać zgłoszenia tego faktu nawet za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Sprawa niezwykle mocno poruszyła internautów, którzy odwiedzają profil ekostraży na Facebooku. Pod informacją o znalezionym psie wysypały się komentarze. Obecnie jest ich już ponad 400.

W okolicy jest spora grupa zapalonych wędkarzy. To stali bywalcy. Warto ich popytać. Z pewnością ktoś coś widział – zasugerowała jedna z internautek.

Źródło: Wirtualna Polska, Ekostraż, o2

repolonizacja mbanku

Nie będzie wielkiej repolonizacji. Niemcy nagle zmienili zdanie

rozalia mancewicz

Co robi obecnie Rozalia Mancewicz, była Miss Polonia?