w

Co robi obecnie Rozalia Mancewicz, była Miss Polonia?

Co robi obecnie Rozalia Mancewicz, Miss Polonia z 2010 roku? Przedstawiamy szczegóły życia niewzwykle pięknej modelki z Podlasia.

rozalia mancewicz
Fot. YouTube / 4Home&Kitchen

Rozalia Mancewicz równe dziesięć lat temu była na ustach wielu Polaków. Zdobyła tytuł Miss Polonia 2010, a tym samym miejsce w sercu wielu mężczyzn. Co jednak robi teraz?

Co robi teraz Rozalia Mancewicz?

Choć modelka pewnie mogła przebierać w ofertach i brać udział w sesjach zdjęciowych, to jednak skupiła się zupełnie na czym innym. Trzeba przyznać, że Mancewicz tak naprawdę nigdy nie stała się 100% celebrytką, pomimo osiągnięcia ogromnego sukcesu. Wydaje się, że świadomie, co potwierdzi dalsza część tego artykułu.

Mancewicz prowadzi gospodarstwo agroturystyczne i skupia się na rodzinie. Miejsce wcześniej prowadzili jej rodzice, więc spokojnie można powiedzieć, że kontynuuje rodzinną tradycję.

POLECAMY:
Wyglądają jak siostry, w rzeczywistości to matka z córką. Trudno zgadnąć, kto jest kim

Gospodarstwo w Howienach pod Białymstokiem prowadzi nie tylko z rodzicami, ale wraz ze swoimi siostrami – Laurą i Natalią. W „Majątku Howieny”, bo tak nazywa się to miejsce, organizowane są wszelkie rodzaje imprez – wesela, komunie, imprezy firmowe, ogniska szkolne czy nawet kuligi.

Rozalia Mancewicz – ślub, mąż, rodzina

Mancewicz wyszła za mąż we wrześniu 2015 roku. Wybrankiem jej serca jest rok starszy Marcin Jaworski, przedsiębiorca z Białegostoku. Para poznała się rok wcześniej… w Warszawie, pomimo że oboje pochodzą z Podlasia.

Na efekt ich miłości nie trzeba było długo czekać. Już w kwietniu 2016 r. na świecie pojawił się syn Henryk. Jak sama przyznaje, celem jest jednak co najmniej dwójka dzieci.

Szczerze mówiąc, wróciłam na Podlasie po to, by założyć rodzinę, bo nie wyobrażam sobie życia gdzie indziej. Tutaj mam wszystko – dom, pracę przyjaciół” – powiedziała w rozmowie z bialystok.wyborcza.pl.

Instagram

31-letnia modelka chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie. Obserwuje ją już ponad 43 tysiące osób, a nazwa jej konta to @rozamance.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć Mancewicz. Nie mamy wątpliwości – dziesięć lat po zdobyciu tytułu Miss Polonia to nadal piękna kobieta.

Zwłoki psa zawinięte w dywan wrocław leśnica

Zwłoki psa zawinięte w dywan. Dramatyczne odkrycie we Wrocławiu

misiewicz

Bartłomiej Misiewicz dramatycznie schudł. Co się stało?