w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Angelika Zając Andziaks urodziła! Zamieściła film pokazujący intymne szczegóły

Andziaks to rozpoznawalna YouTuberka, która odważyła się zrobić coś, czego wielu rodziców raczej by nie zrobiło.

andziaks youtube angelika zając andziaks poród film youtube
Już po wszystkim. Dziecko jest całe i zdrowe. Fot. YouTube / Andziaks

Angelika Zając urodziła. „Andziaks” to rozpoznawalna YouTuberka, która odważyła się zrobić coś, czego wielu rodziców raczej by nie zrobiło. Zamieściła w sieci nagranie ze swojego porodu. Internauci napisali już pod nim 9 tys. komentarzy!

Angelika Zając Andziaks – film z porodu

Internauci mieli okazję śledzić ciążę Andziaks od samego początku, bo ta regularnie relacjonowała ją w sieci. Pokazywała też dokładnie robienie testu ciążowego. Na jej kanale na YouTube pojawiło się kolejne wideo, które pokazują chyba najbardziej intymne z możliwych chwile w życiu rodziców. Ta chwila jest właśnie poród ukochanego dziecka.

POLECAMY:
"Nie ryzykuj, spójrz na mnie" - WSTRZĄSAJĄCE nagranie ze szpitala

Mam skurcze co pięć minut, więc to już chyba to – tak zaczyna się najnowsze nagranie Andziaks. Pokazuje wyjazd z domu do szpitala. Obok niej oczywiście jej chłopak – Luka. Nagranie trwa 15 minut i widać na nim wiele interesujących chwil – od badania KTG i wypełnianie ankiet aż po poród.

Przez cały czas para relacjonowała ze wszystkimi intymnymi szczegółami to, co działo się w klinie. Swoją drogą to też reklama tej placówki MEDICOVER.

Ona ma czarne włosy, naprawdę? Ale szok. Ile mniej więcej będziemy jeszcze rodzić? – spytała Angelika Zając Andziaks. – Dziesięć minut – wszystko zależy od Ciebie – oznajmiła osoba z personelu medycznego kliniki.

Andziaks urodziła córkę. „Aż się popłakałam”

YouTuberka została szczęśliwą matką dziewczynki. Na filmie widać moment narodzin jak i pierwsze momenty po narodzinach dziecka. – Moja córeczka. Boże, ona jest taka mięciutka i pachnąca – stwierdziła w pierwszych słowach po porodzie Angelika Zając.

POLECAMY:
STRASZNE! Pacjent szpitala w Olsztynie dostał na śniadanie paskudztwo

Ten film jest przekochany, pełen ciepła, miłości i ogromnej ilości pozytywnego nastawienia. Oglądając zrobiło mi się ciepło na sercu i sama się wzruszyłam – napisała jedna z internautek pod nagraniem. Redakcja Burbonika życzy nowym rodzicom wszelkiej pomyślności i pociechy z dziecka!

Kanał Andziaks na YouTube obserwuje blisko 600 tysięcy osób, a pod nagraniem jest już ponad 9 tys. komentarzy. Wideo można obejrzeć poniżej:

Źródło: YouTube / Andziaks

Zobacz także:

meble ogrodowe nowe sklep jak wybrać najlepsze meble do ogrodu

Meble ogrodowe, czyli jak czerpać z ogrodu więcej radości

brak miejsc u fryzjerów epidemia obostrzenia

Salony urody już otwarte. Dla spóźnialskich… terminy na lipiec