w ,

Doda nie wytrzymała. Niecenzuralne słowa na jej Facebooku

Doda, znana z ciętego języka polska wokalistka, zabrała głos w sprawie afery wokół Trójki Polskiego Radia. Sposób, w jaki to zrobiła, pozostawia wiele do życzenia.

doda radiowa trojka niedzwiecki mann afera
Fot. Instagram / dodaqueen (screenshot)

Doda, znana z ciętego języka polska wokalistka, zabrała głos w sprawie afery wokół Trójki Polskiego Radia. Sposób, w jaki to zrobiła, pozostawia wiele do życzenia.

Doda przeklina na Facebooku. „Je**na ściema”

Doda zwróciła się w swoim krótkim apelu do wszystkich menadżerów polskich muzyków. Chodzi o głośną w ostatnich dniach aferę związaną z rzekomą cenzurą w Trójce Polskiego Radia. Artystka podkreśliła publicznie, że cenzura owszem była, ale nie taka, o której się teraz mówi w mediach.

– A co do cenzury w mediach, to zwracam się do moich szanownych, znajomych muzyków choć, może nawet bardziej menadżerów: od lat jesteśmy cenzurowani za pomocą tak zwanych „badań” w stacjach komercyjnych. wszyscy wiemy jak to wygląda i jaka to jest je**na ściema – napisała Doda na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

A co do cenzury w mediach, to zwracam się do moich szanownych, znajomych muzyków choć, może nawet bardziej…

Opublikowany przez Dodę Niedziela, 17 maja 2020

– Może w końcu szanowne rozgłośnie ustalą jawny cennik: ile za piosenkę tygodnia, miesiąca itp. zamiast zamiatać gifty pod stołem, a Wy (menadżerowie) nie będziecie musieli zmagać się z hipokryzją, krzycząc teraz na lewo i prawo o cenzurze w Trójce… – dodała we wpisie wokalistka.

Radiowa Trójka – lista przebojów i zwolnienia

O co chodzi w całej aferze? Utwór Kazika pt. „Twój ból jest lepszy niż mój” zdobył pierwsze miejsce w cotygodniowej Liście Przebojów Trójki. Kilka minut po ogłoszeniu zwycięzcy lista została usunięta ze strony internetowej. Zaczął się wówczas medialny szum.

– Dokonano ręcznej manipulacji polegającej na zmianie kolejności piosenek, na które głosowali słuchacze Trójki – poinformował w niedzielę wieczorem dyrektor Trójki Polskiego Radia Tomasz Kowalczewski.

– Podczas elektronicznego głosowania nad Listą Przebojów Trójki w dn. 15.05.2020 r. został złamany regulamin i do głosowania wprowadzono piosenkę spoza listy. Nadto dokonano manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki, co zafałszowało wynik końcowy.

Trójka nigdy nie będzie już taka sama

Przyjmując, że te tłumaczenia są prawdziwe i doszło do pomyłki, nikt w to już nie wierzy. Nastąpiła fala odejść dziennikarzy z Trójki: Anna Gacek, Wojciech Mann, Marek Niedźwiecki. To jest coś, czego nie da się już w prosty sposób cofnąć, bo są to osobistości, które to radio tworzyły.

Dla wielu ludzi radiowa ikona – Trójka – nigdy nie będzie już taka sama, można się więc spodziewać, że utraci znaczne grono słuchaczy.

Źródło: DoRzeczy, Wirtualnemedia

brak miejsc u fryzjerów epidemia obostrzenia

Salony urody już otwarte. Dla spóźnialskich… terminy na lipiec

aleksandra prykowska pogryziona przez psa pierwsza miłość singielki

Aleksandra Prykowska pogryziona przez psa! „Myślałam, że nie mam oka”