w ,

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się radosną nowiną. Fani oszaleli

Małgorzata Kożuchowska, aktorka, poinformowała swoich fanów w sieci o wielkim sukcesie. Trzeba przyznać, że dokonała czegoś wyjątkowego. Nasza redakcja z całego serca jej gratuluje!

małgorzata kożuchowska instagram nowina akcja charytatywna
Fot. Instagram / malgorzatakozuchowska_

Małgorzata Kożuchowska, aktorka, poinformowała swoich fanów w sieci o wielkim sukcesie. Trzeba przyznać, że dokonała czegoś wyjątkowego. Nasza redakcja z całego serca jej gratuluje!

Małgorzata Kożuchowska – osobisty sukces

Małgorzata Kożuchowska nie tylko gra w filmach i serialach, ale też włącza się z radością we wszelkie inicjatywy dobroczynne i charytatywne. Właśnie podzieliła się radosną nowiną, bowiem osiągnęła w tej dziedzinie ogromny sukces. Obserwujący ją internauci są wniebowzięci.

Dzięki aktorce utalentowana młodzież wywodząca się z rodzin, w których panuje bieda i niedostatek pod każdym względem, otrzyma cudowne dary. Aktorka wzięła czynny udział w akcji pt. „Milion na milion„.

POLECAMY:
Beata Tyszkiewicz. Znany aktor upublicznił w sieci jej intymne zdjęcia

Środki pochodzące ze zbiórki przeznaczone zostały na nowe laptopy i telefony dla najmłodszych. Z pewnością ułatwi im to nie tylko kontakt z innymi rówieśnikami, a le przede wszystkim będzie stanowiło pomoc w nauce. Aktorka Małgorzata Kożuchowska podzieliła się tą radosną nowiną na swoim oficjalnym profilu na portalu Instagram.

Duma i wzruszenie

To był piękny dzień! Święto! Wręczyliśmy pierwsze 10 laptopów i 6 smartfonów zakupionych ze środków zebranych w ramach zbiórki #milionnamilion na @siepomaga! Wręczałam je z dumą i wzruszeniem, bo wiedziałam, że przekazuję dar od nas wszystkich, od tych z Was, którzy wsłuchali się w mój apel i zareagowali! To Wam z całego serca dziękuję! – brzmi treść jej posta w mediach społecznościowych.

POLECAMY:
Teresa Lipowska odejdzie z "M jak miłość"? Aktorka nie zostawiła złudzeń

Kożuchowska spotkała wiele biednych dzieci i było to dla niej bez wątpienia ważne doświadczenie.

Spotkałam dziś́ wspaniałe dzieci, które chcą̨ się̨ uczyć́, mają swoje ambicje i marzenia. Plany na przyszłość, które chcą realizować mimo szczególnie trudnych warunków, w jakich przyszło im żyć – powiedziała aktorka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Pani Małgorzata przeprowadziła z najmłodszymi wiele serdecznych i wzruszających dyskusji. Za wszystkie oficjalnie podziękowała. Aktorka ma teraz większą pewność, że obdarowane dzieci poradzą sobie teraz lepiej z nauką, a potem z przyszłym, dorosłym życiem. Warto wspomnieć, że wspomniana akcja cały czas żyje, więc beneficjentów na pewno będzie więcej.

Źródło: Instagram

ewa szabatin kwarantanna izolacja społeczna nerwica własny biznes tancerka

Ewa Szabatin: „Moja nerwica zaczęła wracać”. Smutne słowa tancerki

waloryzacja rent i emerytur 2021 gospodarka epidemia koronawirus bezrobocie

Waloryzacja rent i emerytur w 2021. Niepokojące prognozy dla seniorów