w ,

OMGOMG

Alicja Węgorzewska boi się szczepionki. „Nie wiem, jak wpłynie na moje zdrowie”

Alicja Węgorzewska boi się szczepionki na COVID19. Tej co prawda jeszcze nie ma, ale dyskusja na temat obowiązkowych szczepień rozpala emocje.

alicja węgorzewska obowiązkowe szczepienia koronawirus sars covid19
Fot. Newseria

Alicja Węgorzewska boi się szczepionki na COVID19. Tej co prawda jeszcze nie ma, ale dyskusja na temat obowiązkowych szczepień rozpala emocje. Artystka dość sceptycznie podchodzi do pomysłu obowiązkowego szczepienia i obawia się, że mogłoby ono negatywnie wpłynąć na jej zdrowie.

Alicja Węgorzewska boi się szczepień

– Myśląc o tym, czy się zaszczepię, bardzo ostrożnie podchodzę do tego pytania, bo po prostu nie znam odpowiedzi. Niechętnie bym się szczepiła, gdyż mam swoje kłopoty zdrowotne i nie wiem, jak taka szczepionka wpłynie na stan mojego zdrowia – stwierdziła Alicja Węgorzewska.

POLECAMY:
Alicja Węgorzewska: "Jesteśmy w trudnej sytuacji. Musimy wyprzedawać swoje rzeczy"

Śpiewaczka operowa wspomina, że kiedy przed laty wyjeżdżała za granicę, musiała przejść wiele obowiązkowych szczepień. Było to dla niej bardzo uciążliwe.

– Kiedy miałam dwadzieścia parę lat, leciałam do Kenii, potem w inne strony świata i podróżowałam wtedy z żółtą książeczką szczepień, gdzie były wpisane wszystkie szczepienia. Przy każdym wyjeździe było ich całe mnóstwo  i trzeba było tego bardzo pilnować. Nie potrafię sobie wyobrazić powrotu do tej sytuacji, że musimy się szczepić – przyznała artystka.

Edyta Górniak też krytykuje obowiązkowe szczepienia

Niedawno krytycznie o wprowadzeniu obowiązkowej szczepionki wypowiedziała się Edyta Górniak. Wokalistka z całą stanowczością zapewniła, że nie boi się koronawirusa, dlatego też nie będzie się szczepić i nie pozwoli na to swojemu synowi. Jej wypowiedź w prawicowej telewizji wRealu24 odbiła się wyjątkowo szerokim echem. Dziękowała tam dziennikarzom stacji za wnikliwe analizy globalnej sytuacji i zabieganie o przebudzenie świadomości.

POLECAMY:
Edyta Górniak w prawicowej telewizji: „Wolę odejść z tego świata...”

Również piosenkarz Ivan Komarenko zaapelował w tej sprawie do rządzących naszym krajem. Tłumaczy, że jest zdecydowanym przeciwnikiem obowiązkowych szczepień. Uważa również, że  przygotowywana w pośpiechu szczepionka może być po prostu niebezpieczna dla zdrowia ludzi na całym świecie, a on nie chce być doświadczalnym królikiem i dawać na sobie eksperymentować nieznane mu preparaty.

Źródło: Newseria

Zobacz także:

rumuński minister sportu

Zabawna wpadka ministra sportu. Udzielał wywiadu, aż nagle… VIDEO

prezydent andrzej duda śląsk medycy jasna góra 5 lat

Prezydent zaskakująco o rodakach. ”Zachowali się podle”