w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Kim jest Wojtek Gola znany z „Warsaw Shore” i Fame MMA?

Kim jest Wojtek Gola? W tym artykule przedstawiamy sylwetkę przedsiębiorcy i celebryty, który popularność zdobył dzięki „Warsaw shore”.

wojtek gola
Fot. YouTube / Wojtek Gola

Internauci często wyszukują informacji, kim jest Wojtek Gola. Znają go z „Warsaw Shore” i gal Fame MMA, ale nie wiedzą o nim nic wiecej. W tym artykule postaramy się przybliżyć sylwetkę przystojnego biznesmena.

Wojtek Gola – kim jest?

Wojtek Gola przede wszystkim jest właścicielem federacji Fame MMA. To organizacja sztuk walki, w której spotykają się osoby znane z mediów społecznościowych.

Gale Fame MMA robią prawdziwą furorę w naszym kraju. Mogło by się wydawać, że walki internetowych gwiazd nie zainteresują wielu osób, ale jest dokładnie odwrotnie. Odbyło się już sześć wydarzeń, a organizatorzy z pewnością zarobili niemałe pieniądze na każdym z nich.

POLECAMY:
Kim jest Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec?

Wojciech Gola jest także influencerem, a może szerzej – celebrytą. Nie sposób o tym zapomnieć, bowiem na Instagramie obserwuje go imponujące 655 tysięcy osób, a posty zdobywają co najmniej kilkadziesiąt tysięcy interakcji! Dodatkowo Gola na YouTube zebrał także pokaźną liczbę interakcji – subskrybuje go 271 tys. osób, a suma wyświetleń filmów przekroczyła 24,5 mln.

Mężczyzna jest także założycielem 360studios. To profesjonalne studio filmowe zajmujące się produkcją spotów reklamowych, wideorelacji, teledysków czy filmów promocyjnych.

Wojtek Gola – wiek

Choć mogłoby się wydawać, że Gola jest w sile wieku, to mężczyzna ma zaledwie 32 lata. Pochodzi z Poznania, choć w związku z interesami często przebywa w Warszawie.

Jak zdobył popularność?

Szerszej publiczności po raz pierwszy pokazał się w telewizyjnym show „Warsaw shore: Ekipa z Warszawy”, gdzie spędził. Miał wiele wzlotów i upadków, ale generalnie wydaje się, że był jedną z najbardziej lubianych osób z programu. Tam zdobył popularność, która pozwoliła mu na rozwinięcie skrzydeł.

Wojciech Gola – ciekawostki

Stosunkowo mało osób wie, że Gola jest byłym mistrzem Polski i Czech w slopestyle. To dość szerokie pojęcie, ale generalnie można określić, że to freestyle na snowboardzie. Polega na wykonywaniu rozmaitych czynności na desce albo nartach.

Włodarz federacji Fame MMA… sam zawalczył podczas jednej z gal. Było to podczas szóstej edycji wydarzenia, a jego rywalem był Marcin „Rafonix” Krasucki. Gola bardzo szybko pokonał swojego rywala, ale przyznał że połączenie organizacji wydarzenia z treningami było karkołomnym wyzwaniem.

Wojtek Gola – partnerka

Na swoim Instagramie Gola zamieszcza wiele zdjęć z kobietami. Część z nich pochodzi z sesji zdjęciowych, ale większość z różnego rodzaju wydarzeń. Kilkukrotnie pojawiła się na nich kobieta mająca na imię Kornelia. Niestety, niewiele o niej wiadomo.

W rozmowie z plotek.pl zapytany o osobę, z którą chętnie poszedłby na imprezę, wyznał, że brakuje nowych seksownych twarzy w polskim showbiznesie. Po chwili jednak wskazał, że taką mogła by być Julia Wieniawa!

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć Goli.

mateusz damięcki kaczyński chamska hołota ultimatum

Mateusz Damięcki ostro do Kaczyńskiego: „Daję panu 24 godziny”

andrzej duda bon turystyczny 500 zł dla dzieci na wakacje

Andrzej Duda z kolejną obietnicą. 500 zł dla dziecka na wakacje