w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Mateusz Damięcki ostro do Kaczyńskiego: „Daję panu 24 godziny”

Mateusz Damięcki, aktor, postanowił zabrać głos w bulwersującej sprawie wczorajszych wydarzeń w Sejmie. Jarosław Kaczyński krzyknął do opozycji, że są „chamską hołotą”.

mateusz damięcki kaczyński chamska hołota ultimatum
Fot. Facebook / Mateusz Damięcki / planeta (screenshot)

Mateusz Damięcki, aktor, postanowił zabrać głos w bulwersującej sprawie wczorajszych wydarzeń w Sejmie. Jarosław Kaczyński krzyknął do opozycji, że są „chamską hołotą”. Aktor postawił ultimatum szefowi Prawa i Sprawiedliwości.

Kaczyński do opozycji: „Chamska hołota!”

Późną nocą posłowie odrzucili wniosek Koalicji Obywatelskiej o wotum nieufności wobec ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Prawu i Sprawiedliwości udało się obronić zarówno rząd jak i ministra. – To nie jest pana folwark, panie prezesie – krzyknął nagle szef PO Borys Budka do Kaczyńskiego. Rozpoczęła się awantura, podczas której prezes PiS nazwał posłów opozycji „chamską hołotą”.

POLECAMY:
Dominik Tarczyński: „Jarosław Kaczyński jest arcymistrzem polityki”

Jeśli nie przeprosi pan mojej żony, moich rodziców, mnie i moich wszystkich krewnych i krewnych mojej żony, Frania, mojego syna – obiecuję panu, że nie spocznę w dążeniu do usunięcia pana z życia politycznego mojego kraju – takie ostre słowa napisał na Facebooku Mateusz Damięcki.

Mateusz Damięcki stawia ultimatum Kaczyńskiemu

Już bardziej chyba nie można okazać pogardy wobec człowieka, na rzecz którego powinien pracować zarówno rząd, jak i parlament. Wobec obywatela, Polaka, wyborcy. Wobec mnie – skonkludował aktor. Można sobie tylko wyobrazić, jakie emocje targały nim, gdy to pisał.

mateusz damięcki ultimatum kaczyński 24 godziny chamska hołota
Fot. Facebook / Mateusz Damięcki (screenshot)

Panie Kaczyński, nie zna mnie pan, a mówi o mnie takie słowa? To przecież pan dla mnie jest, a nie ja dla pana, to przecież ja pana ze swoich podatków opłacam. Proszę się ze mną spotkać i powiedzieć mi w prosto w twarz to wszystko co pan wczoraj mówił w sejmie, budynku, do którego chodziłem jako dziecko, a przewodniczka wycieczki przekonywała mnie, że to jest miejsce symbolizujące naszą wolność, demokrację, poszanowanie obywateli, symbol zwycięstwa nad autorytarnym reżimem – kontynuował aktor w swoim wpisie w social media.

POLECAMY:
Donald Tusk do Kaczyńskiego: „Nie strasz, nie strasz, bo się…”

Damięcki chce przeprosin w ciągu 24 godzin

Popełnił pan wiele błędów. Ale ten jest niewybaczalny. Okazał pan pogardę wobec mojego dziecka. Tknął pan Frania. I będzie to pana bardzo, bardzo drogo kosztowało. 24 godziny. Odliczanie rozpoczęte – zakończył swój wpis Mateusz Damięcki. Pod wpisem pojawiło się już 330 komentarzy, ich liczba na pewno wzrośnie.

Źródło: Facebook

doald tusk o rządzie pis morawiecki szumowski

Donald Tusk ostro o PiS: „Włos się jeży na głowie…”

wojtek gola

Kim jest Wojtek Gola znany z „Warsaw Shore” i Fame MMA?