w

Rafał Trzaskowski skłamał na wiecu? Poważna wpadka kandydata

Rafał Trzaskowski mocno zaangażował się w kampanię wyborczą. Wydaje się jednak, że zagalopował się i powiedział nieprawdę. Zauważyli to nie tylko internauci, ale też dziennikarze.

rafał trzaskowski wiek emerytalny czy był posłem
Fot. Facebook / profil kandydata

Rafał Trzaskowski mocno zaangażował się w kampanię wyborczą. Wydaje się jednak, że zagalopował się i powiedział nieprawdę. Zauważyli to nie tylko internauci, ale też dziennikarze. Czy kandydat PO na prezydenta Polski okłamał Polaków?

Rafał Trzaskowski zalicza wpadkę

Wygląda na to, że kandydat Platformy Obywatelskiej do roli głowy państwa w ostatnim tygodniu kampanii powie wszystko. Grad obietnic się sypie, choć lista niespełnionych obietnic przez włodarza stolicy jest długa.

POLECAMY:
Politycy-lekarze uczą nas, jak poprawnie myć ręce. Jeden zaliczył wpadkę

Kandydat największej partii opozycyjnej dostarczył nam dodatkowej rozrywki, bowiem wszystko wskazuje na to, że kłamał. PiS spełniło swoją obietnicę i wiek emerytalny obniżyło. Rafał Trzaskowski był wówczas posłem i głosował przeciwko. Dziś pytano o ten fakt udaje, że nie pamięta lub mówi, że nie był wtedy posłem.

Trzaskowski wbrew temu, co twierdzi, był posłem

Rafał Trzaskowski podczas jednego z ostatnich spotkań z mieszkańcami (Sorkwity na Mazurach) stwierdził, nie głosował przeciwko ustawie obniżającej wiek emerytalny. Jako przyczynę podał wprost, że nie zasiadał wtedy w parlamencie. Jest to niestety kłamstwo. Dodatkowo groteskowo wyglądały podszepty ze strony stojącego obok innego posła PO, który przywrócił kandydatowi pamięć.

POLECAMY:
Kompromitująca wpadka Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Przyłapano ją na...

Warto też wspomnieć, że to właśnie wtedy emeryci dostawali waloryzację na poziomie 5 zł rocznie, podczas gdy dziś dostają dużo więcej. Nijak się mają zatem obietnice Trzaskowskiego o tym, że będzie dbał o seniorów, bo miał już do tego wiele okazji.

Wygląda więc na to, że cel uświęca środki, więc politycy starają się mówić co tylko się da, by wygrać. Nie liczy się przeszłość, bo politycy liczą, że po prostu mamy słabą pamięć. Możemy się zatem spodziewać, że Rafał Trzaskowski spróbuje przekonać nas za kilka lat, że nigdy nie był prezydentem Warszawy.

Źródło: Twitter

dziadoski kraj andrzej duda wybory prezydenckie kampania

„Dziadoski kraj!” Andrzej Duda w ostrych słowach na wiecu

koronawirus alimenty wniosek egzekucja wzór

Koronawirus a alimenty. Czy jest się czego obawiać?