w ,

PILNE! Adam Małysz ma koronawirusa! Wiemy, jaki jest stan sportowca

Adam Małysz podał do wiadomości publicznej niepokojące wieści! Okazało się, że nasza duma narodowa złapała koronawirusa. Czy coś zagraża życiu i zdrowiu jednego z najbardziej cenionych sportowców?

adam małysz koronawirus małysz ma koronawirusasport
Fot. Facebook / Adam Małysz

Adam Małysz podał do wiadomości publicznej niepokojące wieści! Okazało się, że nasza duma narodowa złapała koronawirusa. Czy coś zagraża życiu i zdrowiu jednego z najbardziej cenionych sportowców?

Adam Małysz ma koronawirusa. Znamy stan zdrowia

Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa – poinformował swoich fanów na Facebooku nasz sportowiec. Napisał jednocześnie, że póki co nic mu poważnego nie zagraża. Dlatego możemy być spokojni – jego życie jest bezpieczne.

POPULARNE
Ideał dziennikarki? Tę Włoszkę kochają fani sportu na całym świecie

Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia. Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem – kontynuuje były skoczek. O sprawie poinformował też na Instagramie. Adam Małysz Instagram

Ostrzeżenie dla wszystkich

Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności – wyznał Adam Małysz na swoim profilu na Facebooku. Przyznał jednocześnie, że zasady bezpieczeństwa są dla niego niezwykle ważne i zawsze ich przestrzegał. Niestety tym razem nic to nie dało.

Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie – radzi Małysz internautom. Warto posłuchać jego rad i wziąć sobie apel sportowca do serca.

ADAM MAŁYSZ FACEBOOK – ZOBACZ WPIS

Witajcie kochani.Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w…

Opublikowany przez Adama Małysza Poniedziałek, 22 czerwca 2020

 

Epidemia koronawirusa w Polsce wciąż trwa i póki co nie ma informacji, by w tym temacie szło ku lepszemu. Czas pokaże, ile to wszystko jeszcze potrwa. Dlatego nam pozostaje dbać o siebie i pamiętać, by chronić zarówno siebie, jak i swoich najbliższych.

Źródło: Facebook / Adam Małysz

Co myślisz?

nadleśnictwo bartoszyce lasy państwowe śmieci toną w śmieciach zwierzeta

Nadleśnictwo Bartoszyce ostrzega! Śmieci w lasach zagrażają zwierzętom

wojciech glanc jasnowidz kto wygra wybory jackowski przepowiednia dla polski

Wojciech Glanc o Trzaskowskim: „Malowany chłopczyk”