w ,

PILNE! Adam Małysz ma koronawirusa! Wiemy, jaki jest stan sportowca

Adam Małysz podał do wiadomości publicznej niepokojące wieści! Okazało się, że nasza duma narodowa złapała koronawirusa. Czy coś zagraża życiu i zdrowiu jednego z najbardziej cenionych sportowców?

adam małysz koronawirus małysz ma koronawirusasport
Fot. Facebook / Adam Małysz

Adam Małysz podał do wiadomości publicznej niepokojące wieści! Okazało się, że nasza duma narodowa złapała koronawirusa. Czy coś zagraża życiu i zdrowiu jednego z najbardziej cenionych sportowców?

Adam Małysz ma koronawirusa. Znamy stan zdrowia

Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa – poinformował swoich fanów na Facebooku nasz sportowiec. Napisał jednocześnie, że póki co nic mu poważnego nie zagraża. Dlatego możemy być spokojni – jego życie jest bezpieczne.

POLECAMY:
Ideał dziennikarki? Tę Włoszkę kochają fani sportu na całym świecie

Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia. Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem – kontynuuje były skoczek. O sprawie poinformował też na Instagramie. Adam Małysz Instagram

Ostrzeżenie dla wszystkich

Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności – wyznał Adam Małysz na swoim profilu na Facebooku. Przyznał jednocześnie, że zasady bezpieczeństwa są dla niego niezwykle ważne i zawsze ich przestrzegał. Niestety tym razem nic to nie dało.

Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie – radzi Małysz internautom. Warto posłuchać jego rad i wziąć sobie apel sportowca do serca.

ADAM MAŁYSZ FACEBOOK – ZOBACZ WPIS

Witajcie kochani.Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w…

Opublikowany przez Adama Małysza Poniedziałek, 22 czerwca 2020

 

Epidemia koronawirusa w Polsce wciąż trwa i póki co nie ma informacji, by w tym temacie szło ku lepszemu. Czas pokaże, ile to wszystko jeszcze potrwa. Dlatego nam pozostaje dbać o siebie i pamiętać, by chronić zarówno siebie, jak i swoich najbliższych.

Źródło: Facebook / Adam Małysz

nadleśnictwo bartoszyce lasy państwowe śmieci toną w śmieciach zwierzeta

Nadleśnictwo Bartoszyce ostrzega! Śmieci w lasach zagrażają zwierzętom

wojciech glanc jasnowidz kto wygra wybory jackowski przepowiednia dla polski

Wojciech Glanc o Trzaskowskim: „Malowany chłopczyk”