w

Kajra i Krzysztof Ibisz w nowym hicie. „Weselny pyton” Sławomira to hit!

Kajra i Krzysztof Ibisz pojawili się w najnowszym hicie Sławomira. To idealny utwór na wesela. W ciągu pierwszych 20 godzin po opublikowaniu na YouTube klip obejrzało prawie 400 tys. internautów.

kajra ibisz weselny pyton nowa piosenka sławomira sławomir
Fot. YouTube / Sławomir

Kajra i Krzysztof Ibisz pojawili się w najnowszym hicie Sławomira. To idealny utwór na wesela. W ciągu pierwszych 20 godzin po opublikowaniu na YouTube klip obejrzało prawie 400 tys. internautów.

Kajra i Ibisz na ślubnym kobiercu. Krzysztof Ibisz piosenka

Nowy kawałek popularnego w Polsce wykonawcy – Sławomira – miał swoją premierę na YouTube 20 czerwca. Można go obejrzeć za darmo na oficjalnym kanale tego wokalisty. Utwór nosi tytuł „Weselny pyton” i stał się bardzo szybko prawdziwym hitem. Dlatego można śmiało powiedzieć, że to dla wykonawcy prawdziwy sukces. W klipie o tematyce weselnej zobaczymy parę ślubną. To Kajra oraz Krzysztof Ibisz.

Sławomir – Weselny Pyton ZOBACZ NAGRANIE

Sławomir do swojego nowego klipu załatwił gwiazdorską obsadę. Dlatego nie zdziwmy się, jak zobaczymy tam wiele znanych osób. Wśród nich m.in. Adam Fidusiewicz i Cyber Marian.

Nowa piosenka Sławomira podbije wesela?

To się nazywa sukces. Nie tak dawno z powodu epidemii koronawirusa o ślubach i weselach mogliśmy tylko pomarzyć. Nie tak dawno zdjęto to obostrzenie i wesela znów są możliwe do zorganizowania. Czy nowa piosenka Sławomira stanie się hitem tegorocznych zabaw?

Klip pt. „Weselny Pyton” przenosi nas na huczną, weselną biesiadę. Prawdziwa żona Sławomira, czyli Kajra, wychodzi w nim za mąż za prezentera Krzysztofa Ibisza. Kajra zdążyła już się odnieść do sukcesu swojego męża:

POLECAMY:
Im starsza, tym seksowniejsza. Chorwacka piosenkarka pokazała...

W 18 godzin od publikacji znaleźliśmy się na pierwszym miejscu na karcie czasu #youtube !!!! Z ponad 260 tysiącami wyświetleń ! DZIĘKUJEMY !!! Ciśniemy po pierwszy milion !!!  Jak myślicie, czy „Weselny Pyton” ma szansę przebić piosenkę „Miłość w Zakopanem” – napisała żona Sławomira – Kajra – w mediach społecznościowych.

„Weselny Pyton” to prawdziwy hit

Cała ekipa – Sławomir, jego żona Magdalena (Kajra), Krzysztof Ibisz i cała reszta… Wszyscy umieszczają na swoich oficjalnych profilach na Instagramie i Facebooku posty. W ten sposób wykorzystują swoją popularność i promują nową piosenkę. Dlatego wygląda na to, że wszyscy są ze swojego dzieła bardzo dumni. Czas pokaże, czy nowa piosenka Sławomira stanie się hitem parkietów.

Źródło: Onet, YouTube

czy bóg istnieje dowód dowody

Czy Bóg istnieje? Nastolatków uratowała łódź o nazwie AMEN

łoziński diuna władca pierścieni rebis

„Władca Pierścieni” i „Diuna”, czyli Łoziński kontra fani dzieł