w

Golas zakłócił wiec Kosiniaka. Chciał rozbawić sztywnych członków PSL

Golas zakłócił wiec Kosiniaka. Szef PSL jeździ po Polsce i namawia wyborców do oddania głosu na swoją skromną osobę

golas na wiecu kosiniak biala podlaska
Fot. YouTube / Biala24

Golas zakłócił wiec Kosiniaka. Szef PSL jeździ po Polsce i namawia wyborców do oddania głosu na swoją skromną osobę. Dziś odwiedził Białą Podlaską, gdzie przeżył bliskie spotkanie z nagim mężczyzną. Próbował on rozbawić tłum i rozluźnić spiętych działaczy PSL. Szefowi partii udało się z tego wyjść z twarzą.

Golas na wiecu Kosiniaka

24 czerwca Białą Podlaską odwiedził kandydat na prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz. Na spotkaniu z mieszkańcami opowiadał o swoim programie. Wśród głównych jego punktów wymienił odblokowania wschodnich rynków na polskie produkty rolne i utworzenie w miastach filii Kancelarii Prezydenta.

POLECAMY:
Wybory prezydenckie 2020. Nowy sondaż TVN 24 i duży spadek Trzaskowskiego

W trakcie przemówienia przed szefa PSL wbiegł młody golas i zakłócił wiec. Wymachiwał rękoma i krzyczał „Władysław do boju!”. Kosiniak-Kamysz nie pozostał dłużny i skomentował całe zajście słowami:

Pozdrawiamy kolegę. Polska jest dużym krajem i jest miejsce dla wszystkim. Spokojnie sobie poradzimy – stwierdził po chwili namysłu. Trzeba stwierdzić, że szef partii wybrnął z tej nietypowej sytuacji bardzo dyplomatycznie i z twarzą. Po tym dziwacznym epizodzie lider Polskiego Stronnictwa

GOLAS NA WIECU KOSINIAKA – NAGRANIE

Kosiniak-Kamysz – program

Władysław Kosiniak-Kamysz podczas wizyty w mieście zapowiedział też, że jak tylko zostanie prezydentem RP, natychmiast obniży VAT z 23 na 15 proc., i z 8 na 5 proc. Jednocześnie szef PSL oznajmił, że polityczni konkurenci kradną jego postulaty programowe. Dlatego też postanowił to odpowiednio skomentować.

– Moi szanowni konkurenci, jak kopiujecie emeryturę bez podatku, program mieszkaniowy Własny Kąt, 1000 złotych dla studenta czy dodatki dla strażaków, to podajcie autorów tych propozycji, podajcie moją stronę, bo tam jest pełny program – przyznał ze smutkiem Kosiniak-Kamysz.

Źródło: Biala24, Twitter

wybory prezydenckie 2020 duda trzaskowski kantar tvn24 fakty

Wybory prezydenckie 2020. Nowy sondaż TVN 24 i duży spadek Trzaskowskiego

autobus spadł z wiaduktu warszawa grota roweckiego wypadek autobus warszawa

Autobus spadł z wiaduktu i złamał się w pół. ZOBACZ NAGRANIE