w

OMGOMG WTFWTF

Autobus spadł z wiaduktu i złamał się w pół. ZOBACZ NAGRANIE

Autobus spadł z wiaduktu. Do tego niezwykle groźnego wypadku doszło dziś w Warszawie. Rannych naliczono ponad 20 osób, jest też jedna ofiara śmiertelna.

autobus spadł z wiaduktu warszawa grota roweckiego wypadek autobus warszawa
Fot. YouTube / naTemat.pl

Autobus spadł z wiaduktu. Do tego niezwykle groźnego wypadku doszło dziś w Warszawie. Rannych naliczono ponad 20 osób, jest też jedna ofiara śmiertelna – kobieta w wieku ok. 70 lat. W stanie ciężkim jest 6 osób.

Autobus spadł z wiaduktu. Most Grota Roweckiego Warszawa

Wypadek autobusu w Warszawie miał miejsce na wiadukcie, pojazd spadł z trasy S8 prosto na Wisłostradę. Służby potwierdziły oficjalnie informacje i plotki o jednej osobie, która poniosła śmierć na miejscu. Naliczono też około 20 rannych pasażerów z wielonarządowymi obrażeniami.

Autobus długo wisiał na wiadukcie. Wiadomo już, że pojazd to przegubowiec należący do Zarządu Transportu Miejskiego. Informacje na ten temat jako pierwsza przekazała stacja TVN Warszawa.

POLECAMY:
Jackowski przerażony wizją dotyczącą Warszawy. Obostrzenia w Polsce! "Strach, lęk, obawa"

Kandydaci w wyborach prezydenckich natychmiast po zdarzeniu zareagowali na wypadek autobusu w Warszawie. Prezydent Andrzej Duda zrobił to za pośrednictwem Twittera. Poinformował obywateli, że poszkodowani są bezpieczni i niezbędna pomoc do nich już trafiła.

Autobus był na gaz, dlatego w ramach akcji służb należało go wypompować przed podniesieniem wraku pojazdu.

Wypadek na moście Grota. Kandydaci w wyborach komentują

Była to dla prezydenta tez okazja do złożenia podziękowań w kierunku służb ratunkowych. Pozostali kandydaci, Szymon Hołownia oraz Robert Biedroń, złożyli też kondolencje rodzinom ofiary tragicznego wypadku na moście Grota-Roweckiego.

Autobus Warszawa wypadek ZOBACZ NAGRANIE

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podał też do opinii publicznej przyczynę tego tragicznego zdarzenia. Miało nią być zasłabnięcie kierowcy. Wyjaśnianie sprawy jest jednak w toku, policja apeluje do wszystkich świadków o zgłoszenie się w tej sprawie lub dostarczenie nagrań, które dokumentują wypadek autobusu.

Autobus Warszawa. Kierowca żyje, miał 39 stopni gorączki

Autobus jechał prosto w kierunku barierek, przebił je, po czym przełamał się na dwie części. Tak następnie wisiał na wiadukcie. Przednia część pojazdu z pasażerami w środku spadła z wysokości 5 metrów. Mężczyzna prowadzący pojazd miał 39 stopni gorączki.

Lekarze stwierdzili u niego złamanie, jego życie nie jest zagrożone. Podczas pierwszego przesłuchania powiedział policjantom, że momentu wypadku w ogóle nie pamięta. Został formalnie zatrzymany, w szpitalu pilnują go policjanci.

Podobne wypadki miały już miejsce w stolicy. W lutym 2018 roku autobus miejski 739 spadł z wiaduktu przy ulicy Puławskiej. Odnotowano wtedy 36 rannych osób i ani jednej śmiertelnej. Mimo takich zdarzeń komunikacja miejska i tak jest bardzo bezpieczną formą transportu.

Zgodnie z doniesieniami Radia ZET, kierowca autobusu 186 z czwartkowego wypadku w Warszawie był pod wpływem amfetaminy. Znaleziono przy nim woreczek z tym narkotykiem – nieoficjalnie dowiedział się o tym reporter stacji.

Źródło: RMF24, Radio ZET

golas na wiecu kosiniak biala podlaska

Golas zakłócił wiec Kosiniaka. Chciał rozbawić sztywnych członków PSL

biedronka niedziela handlowa weekend promocje voicher pół ceny

Biedronka robi promocję jak nigdy. Zakupy tańsze o połowę