w

Biedronka robi promocję jak nigdy. Zakupy tańsze o połowę

Biedronka robi mega promocję! Klienci skorzystają z wielkiej kumulacji promocji, którą sieć kończy wyjątkowy tydzień specjalnych ofert dostępnych w jej sklepach.

biedronka niedziela handlowa weekend promocje voicher pół ceny
Fot. Biedronka

Biedronka robi mega promocję! Przez cały najbliższy weekend (plus handlowa niedziela – 28 czerwca), klienci Biedronki skorzystają z wielkiej kumulacji promocji, którą sieć kończy wyjątkowy tydzień specjalnych ofert dostępnych w jej sklepach.

Biedronka robi mega promocję

Najpopularniejsze produkty będą oferowane w cenach o połowę niższych a dodatkowo zakupy w piątek, sobotę i niedzielę zostaną nagrodzone voucherami. Promocje organizowane przez sieć Biedronka mają na celu osiągnięcie przez klientów sieci maksymalnych korzyści. Tak też będzie w najbliższych dniach.

POLECAMY:
Bez wielkich reklam pokonała Biedronkę. Ta sieć sklepów rośnie dwa razy szybciej

Klienci wyposażeni w kartę Moja Biedronka, na świetnych warunkach kupią w ten  weekend zarówno artykuły spożywcze, jak i przemysłowe. Promocje, które wieńczą cały tydzień specjalnych ofert w sklepach sieci Biedronka dotyczą różnych kategorii produktów.

Oszczędzaj połowę!

W ramach znanej akcji „Oszczędzaj Połowę” już w piątek, 26.06, klienci Biedronki kupią karkówkę wieprzową Kraina Mięs pakowaną próżniowo taniej o 50%, a przy zakupie 3 soków pomarańczowych Riviva 1 litr – 3 kolejne dostaną gratis. Na sobotniego grilla warto nabyć Kiełbasę Śląską Kraina Wędlin 550g. Jedno opakowanie będzie gratis przy zakupie dwóch albo udo lub podudzie kurczaka megapaka za 50% regularnej ceny.

W niedzielę w Biedronce przy zakupie 2 wybranych lodów, kolejne 2 klienci otrzymają gratis, do wyboru spośród marki Marletto: na patyku, rożki, w kubeczkach i saszetkach. Na tej samej zasadzie 2+2 w niedzielę będzie można kupić czekolady Milka w gramaturach 250g-300g. A przez cały weekend od piątku do niedzieli nabędą idealnego na deser arbuza w niespotykanej cenie 99 gr za kilogram.

Weekendowe zakupy dla każdego. Zakaz handlu? Nie tym razem

Weekendowe zakupy trafią również w gust domatorów, majsterkowiczów i klientów zainteresowanych modą. Przez wszystkie trzy dni zakup wybranych produktów za kwotę minimum 50 zł będzie premiowany voucherem. To na kolejne zakupy da voucher o wartości 50 zł, do realizacji w konkretnych dniach nadchodzącego tygodnia.

POLECAMY:
Biedronka wesprze finansowo seniorów. Do 150 zł co miesiąc

Wystarczy w piątek kupić jakikolwiek produkt marki Hoffen. Może to być np. wentylator podłogowy za 69,90 zł, który może się przydać w nadchodzący. Dlaczego? Dlatego, że nadchodzą upalne dni. W sobotę sklep sieci Biedronka powinien odwiedzić każdy właściciel domowego warsztatu. Kupując produkty Niteo za minimum 50 zł, klienci otrzymają voucher do wykorzystania na jakiekolwiek zakupy 3.07.

Z niedzielnych okazji powinni ucieszyć się podążający za trendami w modzie – warto nabyć obuwie lub tekstylia popularnej marki Tom&Rose za minimum 50 złotych, aby otrzymać voucher o wartości 50 złotych do wykorzystania na kolejne zakupy 4.07.

Źródło: Biuro prasowe Biedronka

autobus spadł z wiaduktu warszawa grota roweckiego wypadek autobus warszawa

Autobus spadł z wiaduktu i złamał się w pół. ZOBACZ NAGRANIE

niedziela handlowa niedziele handlowe 2020 zakupy w niedzielę zakaz handlu

Niedziela handlowa. Pójdziemy na wybory i na zakupy jednocześnie