w , ,

Dozowniki na płyn do dezynfekcji. Higiena ma kluczowe znaczenie

Dozowniki na płyn do dezynfekcji, niezależnie od tego, czy będą wykorzystywane w celach prywatnych, czy też publicznych, to bardzo wydajne rozwiązanie i propozycja dla miejsc, gdzie poziom higieny ma kluczowe znaczenie.

dozowniki na płyn do dezynfekcji jakie higiena zalety

Dozowniki na płyn do dezynfekcji, niezależnie od tego, czy będą wykorzystywane w celach prywatnych, czy też publicznych, to bardzo wydajne rozwiązanie i propozycja dla miejsc, gdzie poziom higieny ma kluczowe znaczenie.

Dozowniki na płyn do dezynfekcji. Higiena przede wszystkim

POLECAMY:
Politycy-lekarze uczą nas, jak poprawnie myć ręce. Jeden zaliczył wpadkę

Dozowniki służą jednak nie tylko do aplikacji mydła, ale także do płynów dezynfekujących. Z uwagi na wysokie wymagania względem higieny – płyny dezynfekujące zazwyczaj podaje się w dozownikach łokciowych lub automatycznych.

Jeśli chodzi o te pierwsze, dozowanie odbywa się przy naciskaniu łokciem dozownika ramiennego. Tego typu dozowniki są podstawowym urządzeniem, wszędzie tam, gdzie kluczową rolę odgrywa higiena, czyli min.: w gabinetach lekarskich, medycznych, stomatologicznych, salonach kosmetycznych, fryzjerskich, czy w szpitalach, gdzie wymagana jest dezynfekcja rąk. Przycisk dozownika – dźwignia, skonstruowany jest tak, aby z łatwością można było go obsłużyć łokciem, unikając kontaktu dłońmi.

Intensywna eksploatacja

Jednakże z uwagi również na czystość i higienę w takich miejscach jak centra handlowe, czyli tam, gdzie toalety są szczególnie intensywnie eksploatowane, zalecane są także dozowniki na płyn dezynfekujący do rąk. Pozwalają one także w tych miejscach, na komfortowe oraz ekonomiczne dbanie o higienę, a ich estetyczne wykonanie sprawia, że wpasują się w każdą przestrzeń.

To także rozwiązania ekonomiczne, gdyż umożliwiają aplikację ilości płynu odpowiedniej do umycia rąk. Dozowniki na płyn z naszej oferty, sprawdzają się doskonale, spełnią oczekiwania zadowolonych i powracających do nas inwestorów i użytkowników. Produkty wykonano z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo trwałe i służą przez lata.

Estetyka i atrakcyjny design

Odznaczają się wysoką estetyką, przez co często bywają atrakcyjnym akcentem wnętrza nowoczesnej łazienki. Ponadto są niezawodne, nie pękają – należy pamiętać, że dozowniki na środek dezynfekujący muszą być w pełni szczelne, aby zawartość zachowała swoje właściwości

Jeśli chodzi o montaż, w toalecie publicznej i innych obiektach ogólnodostępnych, ze względu na duże ryzyko kradzieży lub dewastacji, najbardziej opłacalną inwestycją są dozowniki naścienne, które w większości są montowane do ściany.

POLECAMY:
Andrzej Sośnierz: "W Polsce jest nawet 150 tys. osób zakażonych koronawirusem"

Warto przed zakupem odpowiedniego dozownika dokonać analiz potrzeb, charakterystyki obiektu, do którego produkt będzie przeznaczony, oraz przyszłej eksploatacji. Dzięki temu świadomie wybierzemy produkt, który spełni nasze oczekiwania, dzięki temu unikniemy błędu. Można też skorzystać z fachowej pomocy przy wyborze.

benedykt xvi zarażony wirus koronawirus cierpi choroba wysypka stan zdrowia

Benedykt XVI ma wirusa! „Ekstremalnie słaby, głos ledwo słyszalny”

wiadomości tvp fakty tvn tvn24 oglądalność nielsen lipiec 2020

Wiadomości TVP wyprzedziły Fakty TVN. Publiczna liderem oglądalności