w

HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Henryk Wujec w stanie ciężkim. „Jestem w prawdziwej desperacji”

Henryk Wujec, legenda i działacz opozycji PRL walczy z ciężką chorobą. Jego stan pogorszył się w ostatnich dniach, organizowana jest msza.

henryk wujec choroba apel zdrowie msza rak
Fot. Kancelaria Senatu Rzeczypospolitej Polskiej / CC BY-SA 3.0 pl

Henryk Wujec, legenda i działacz opozycji PRL walczy z ciężką chorobą. Jego stan pogorszył się w ostatnich dniach do tego stopnia, że jego przyjaciele błagają wszystkim o modlitwę i wsparcie.

Henryk Wujec chory i w stanie ciężkim

To niezwykle smutne informacje, jakie płyną od przyjaciół legendy Solidarności. Henryk Wujec, opozycjonista i doradca Bronisława Komorowskiego, przebywa aktualnie w szpitalu i walczy z ciężką chorobą. Przyjaciele proszą o modlitwę. Organizowana jest msza w jego intencji.

POLECAMY:
Zadłużenie Polaków bije rekordy! 37 tys. nowych osób u komornika

Henryk Wujec to prawdziwa legenda Solidarności. Uczestnik obrad Okrągłego Stołu, w III RP był pracownikiem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Niepokojące informacje o stanie jego zdrowia spadły na wszystkim jak grom z jasnego nieba. Pojawiła się już informacja o mszy organizowanej w intencji Wujca.

henryk wujec choroba oko trzaskowski wybory msza

Nasz kochany Henio Wujec walczy z ciężką chorobą. 13 sierpnia o godzinie 13.30 w kościele Św. Marcina w Warszawie odbędzie się msza święta za jego zdrowie – napisano na profilu Unii Demokratycznej na Facebooku. Wpis adresowany jest do każdego, kto jest zainteresowany zdrowiem opozycjonisty.

Msza św. w intencji opozycjonisty. „Jestem w prawdziwej desperacji”. Henryk Wujec na co choruje?

Jeśli jesteście stacjonarnie lub przejazdem w tym dniu w Warszawie, to zapraszamy do wspólnej modlitwy. Heniu, musisz wygrać! – czytamy na Facebooku. Wcześniej, dwa dni przed drugą turą wyborów prezydenckich, Henryk Wujec napisał na swoim profilu:

Moi drodzy, jestem w prawdziwej desperacji. Leżę w szpitalu w Otwocku i nie wiem, czy mnie wypuszczą. Jeżeli z powodu absencji jednego wyborcy, czyli mnie, Trzaskowski by przegrał, to będę chory jeszcze bardziej z rozpaczy… – napisała legenda Solidarności.

POLECAMY:
Komary tygrysie coraz bliżej Polski. Roznoszą groźne choroby

W 2012 r. Wujec został powołany do Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej, a rok później do Rady Fundacji Auschwitz-Birkenau. Przez pięć lat był doradcą prezydenta Bronisława Komorowskiego. Był posłem na Sejm X, I, II i III kadencji. Po zakończeniu pracy w parlamencie, w 2002, został zatrudniony w Towarzystwie Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych.

Źródło: Facebook, Wikipedia

patrycja strzałkowska instargam ckm media show

Patrycja Strzałkowska: „Media wykorzystują ludzi, by wzbudzić kontrowersje”

kto to jest margot lgbt furgonetka areszt michal sz aktywistka o co chodzi

Margot nie wyjdzie z aresztu? Środowisko LGBT załamane